reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Ovli, spokojnie, narazie nie panikuj choc wiem ze latwo sie mowi. Jak nie bedzie sie nasilac to dobrze rokuje, a jak zacznie sie robic znow braz, to znaczy ze jest dobrze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Straw nie jest tak dużo . Najpierw była taka brązowa a pożniej już normalna żywa czerwień . Teraz narazie jest ok ale jak idę do toalety to na papierze jest ;( .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ovli do lekarza jedz! Ja w pierwszej ciazy mialam.mega krwotok a moj synek ma.juz dwa lata

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Ruda oni mi tutaj nie pomogą !!! Chyba że mam duże krwawienie ( 3 podpaski na godzinę) . Nie mam jeszcze stwierdzonej ciązy przez lekarza . Dla nich plamienie w ciąży to normalne , nie zrobią skanu . Dziewczyny dziekuję wam za wsparcie jesteście niezastąpione [emoji173]️. Ale muszę czekać do środy . U mnie to jakiś 4 tydzień i tak na prawdę to jakbym nie zrobiła testu wcześnie to bym pomyślała że to początek okresu . Tutaj w uk dla nich to nie ciąża i tyle w temacie . Ja po poronieniach mam opiekę od 6 tyg ciąży i to jest ten mój luksus bo inni mają dopiero badania od 12tc . Mi chcieli dać wizyte dopiero za 5 pazdziernika to się nie zgodziłam i zarządzałam jak najszybciej , i dali mi w srodę .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry