reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Agnesis masz rację nie daj się bo myśli że może robić babka co zechce.

Bertha dobrze ze dalej probujecie [emoji4]

Ja zaraz za Ruda się szykuje na porodowke [emoji6] trzymajcie kciuki za mój poród sn po cc [emoji4]
U mnie 36 tc brzuch też już pokaźny, a syn akrobacje wyczynia całymi wieczorami.


To kciuki zaciśnięte za Wasze porody. Byle jak najmniej bolesne ;)
Sama jestem z października i muszę Wam powiedzieć, że najlepsze dzieci są właśnie z tego miesiąca :D hyhy

Ann niech synuś trenuje, może po drugiej stronie będzie grzeczny jak aniołek :)
 
reklama
Hej co tam u was laseczki?
Jak sie czuja nasze przyszle mamusie?
Komus sie udalo?
Ktos urodzil?
Jak starania?


Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Hej :D 25.08 na świat przyszła Jagódka całe 7 dni po terminie :) po cc udało mi się urodzić sn. Jak to powiedzial ordynator "sie baba uparła i urodziła naturalnie po cięciu"
 
Agnesis to ta z tej apteki ? To wredne babsko :/

Dziewczyny uda sie na pewno :*

U mnie termin na 30.10 ale ciśnie sie na świat wczesniej szyjka skrócona pessar i pobytu w szpitalu zaliczony ...

Ruda juz tak daleko wow :)
Ann jeszcze trochę donos :)

Ewix super :) gratuluje i córeczki i SN po Cc :)))


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Cześć dziewczyny :-) co u Was slychac ? Wieki mnie tutaj nie było... Widzę, że niektóre juz po rozwiazaniu - gratulacje, a inne lada moment i za Was trzymam kciuki &&& zeby wszystko szybko , sprawnie , bezboleśnie poszło i dziedziaczki cało i zdrowo dotarły za brzuszek :-) u nas dzisiaj 27t2d i będę miała drugiego synka:-) problem tylko nadal z imieniem heh... za pozostałe staraczki nadal intensywnie trzymam kciuki i życzę powodzenia &&& zapisy na rok.2017 trwają nadal :-)
 
reklama
Ja też dawno tu nie zaglądałam. 12.07 urodziłam drugą córeczkę. :) Gratuluję wszystkim brzuchatkom, trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne porody i oczywiście życzę powodzenia staraczkom! :)
 
Do góry