reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Sojnabig dasz rade!!! Ja miałam krwotok w 12 tygodniu, wszyscy obstawiali poronienie... a Gabryś żył.
Też po usg dostałam masywnego krwawienia... do tej pory nie wiadomo od czego się ten krwiak zrobił.
 
reklama
aniay ja mu daje Pulneo i Sinecod, do tego Xyzal (tez jest alergikiem). Ale ładnie się bawi, ma apetyt, nie ma temperatury. Idzie ku lepszemu.
Sojnabig co u Ciebie?
 
Sojnabig dasz rade!!! Ja miałam krwotok w 12 tygodniu, wszyscy obstawiali poronienie... a Gabryś żył.
Też po usg dostałam masywnego krwawienia... do tej pory nie wiadomo od czego się ten krwiak zrobił.
aniay ja mu daje Pulneo i Sinecod, do tego Xyzal (tez jest alergikiem). Ale ładnie się bawi, ma apetyt, nie ma temperatury. Idzie ku lepszemu.
Sojnabig co u Ciebie?
Sojnabig musi być dobrze , najwazniejsze sie nie denerwowac !
Jesteście mega kochane, że tak pytacie :)
Plamienie ustępuje, ból brzucha też, będą powtarzać betę w piątek, czyli nie wyjdę jutro :(
 
Sojna to trzeba być dobrej myśli i lepiej jak będziesz pod kontrolą lekarza , jak by się coś działo masz ich pod ręką ;)
A do piątku szybko zleci :)
 
Noooo między 19 a 21 obchod... Konkretnie... Samopoczucie już lepiej, krwi żadnej, zgaga mnie tylko meczy :(
 
reklama
Do góry