reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Takie oto :)
 

Załączniki

  • 1454318043476.jpg
    1454318043476.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 54
  • 1454318052677.jpg
    1454318052677.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Niestety za mało miejsca jest u mnie na takie wypasy :/ może jak w końcu zdecydujemy się na kupno mieszkania...

My wynajmowaliśmy 32 m2, a teraz mamy własne 48m2, ale jako, że skosów się nie liczy to faktycznie mamy 54 m2 ... też niewiele, ale chociaż już swoje.
Lux, kuchnia w połysku to zmora ... trzeba codziennie myć fronty :hmm:
 
reklama
My wynajmowaliśmy 32 m2, a teraz mamy własne 48m2, ale jako, że skosów się nie liczy to faktycznie mamy 54 m2 ... też niewiele, ale chociaż już swoje.
Lux, kuchnia w połysku to zmora ... trzeba codziennie myć fronty :hmm:
Haha prawda, ale za to śliczna :) my mieszkamy z moją mamą, bez przerwy się mijamy, także nie przeszkadza nam nic, a nic. Zresztą to najlepsza kobieta na świecie, J też tak uważa. Wiec jeszcze trochę tu zostaniemy, bo J szykuje się na nowy kurs w pracy, co podniesie jego kwalifikacje zawodowe oraz wypłatę. Tak z ciekawości zerknąłam na oferty pracy z tym certyfikatem i mało zawału nie dostałam. 45 zł za godzinę! Matko i córko! Także, czekamy, może będzie troszkę więcej pieniążków, to i łatwiej płacić ponad 1000 zł na kredyt :p
 
Do góry