reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

reklama
i ja życzę wszystkiego co naj ..spełnienia planów ..miłości i zdrowia,zdrowia.

Maran
niezmiennie &&&&&&&&& za synka!!!

Lilith
co u Ciebie ? jak dzieci ??


Paula,Sol,Wisieńka,Jos,Ewelinka i reszta ??? jak u Was ? co u Was?


ściskam na płasko!!

wszystkiego dobrego
 
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

A u nas była imprezka Sylwestrowa z urodzinami Emilki, znajomi przyszli i do rana się bawiliśmy. Emilka z 5-6 razy powtarzała że to jej najlepsze urodziny czym rozwaliła towarzystwo na łopatki :)
A dzisiaj rano miałam telefon o pracę, dezorient totalny bo nie mogłam sobie za pierona przypomnieć takiej aplikacji... po godzinie poszukiwań znalazłam ... aplikacja złożona dla jaj, bez cienia myśli że mogą mnie tam zatrudnić bez doświadczenia na podobnym stanowisku. Kolesiowi odpowiadałam na pytania na pałę bo nie kojarzyłam o jakim stanowisku my rozmawiamy :-D Ostatecznie na koniec usłyszałam że spełniam wszystkie ich kryteria, koleś jest bardzo zadowolony z rozmowy i jeszcze dzisiaj zadzwoni do mnie ktoś z firmy żeby ustalić termin spotkania i rozmowy face-to-face :) Sialalala, śmieję się jak głupia do sera bo jeśli dostanę tą pracę to zacznę wierzyć w Leprikony XD
 
Witam
My kontynuujemy Sylwestra. Dziś narty. Jutro dopiero wracamy do siebie. 7 idę do pracy. Ależ mi się nie chce. P ma urlop do 14! Chętnie pobylibyśmy razem. No ale co zrobić. Jeszcze chcę jakieś zakupy odbyć na przecenach przed powrotem do pracy

Sol to kciuki za pracę
 
Wisieńka
w daihmanie szaleją z przecenami butów-jak kupisz 2 pary to za drugą płacisz połowę ceny ..jak kupisz 3 pary to płacisz za 2 a trzecia gratis-my własnie wróciliśmy -kupiliśmy 3 pary :-p

przyjemności zakupowych :tak:


Sol jak z pracą ??
 
reklama
Do góry