reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Maran-dzieki ze pytasz ;*
teraz po obebraniu dzieci-leżę po zakropieniu bo trzeba tak leżeć 15 min..poprawa jest minimalna..ale kroplez antybiotykiem dop.2gi dzień stosuję.

&&&&&&&&&&& za Ciecie!!
 
reklama
Mama oby Ci pomoglo... &&&& dziekuje za Twoje kciuki i dobre mysli... widzisz jak to jest pierwsze 2 dziewczynki bez problemu w pierwszym podejsciu a teraz juz pół roku minelo bez efektu... ale poki co sie nie poddaje, walcze moze sie w koncu uda i bede miec wymarzonego synka...
 
witam się ..u mnie trochę lepiej z uchem..szału jeszcze nie ma ,ale najgorsze chyba za mną -będę żyć :sorry::-p


Maran
ja starałam się 3 lata i nam się nie udało ..rozumiem Cie jak nikt..
wierzę jednak ,że u Was to tylko kwestia czasu i będziesz tuliła syneczka..kiedyś jak będziesz Go karmić piersią a On będzie tak słodko posapywał to przypomnisz sobie moje słowa :-)


życze Wam wszystkim udanego dnia.
 
mama - łączę się w bólu - w sobotę złapało mnie coś...niby angina, niby grypa i ... zapalenie ucha na dokładkę. Dwa dni zdychałam ale na ibupromie samo przeszło jakoś, powoli dochodzę do siebie. A no i straciłam przez to pracę, bo po kij im chory pracownik :/ Szukam innej pracy teraz. Może coś lepszego się trafi :) Jestem pełna pozytywnych myśli pomimo beznadziejności sytuacji :)


Buziam/ nie nie buziam bo pozarażam :p Pozdrawiam wszystkich i nie dajcie się choróbskom które teraz szaleją :/
 
Maran
dzięki Mycha :)

Sol
to Ciebie też dopadło ..takie to nasze matczyne życie-chore ,ale domem i dziećmi trza się zająć .powodzenie w szukaniu pracy:tak:


lecę spać bo padam ,żle śpię przez ten ból ucha a w gabinecie mam sporo pracy więc do tego bólu jeszcze plecy dochodzą .


paaa kobietki


 
My wieczorem się zbierzemy do ubierania choinki. O ile moje dzieci mnie nie zdenerwują i będzie "Mamo - choinka się pali. Nie mówi się pali tylko świeci."
 
reklama
Kochane nie wiem czy bede miala jeszcze czas wiec spiesze zyczyc Wam wszystkiego co najlepsze na kazda chwile zycia, duzo zdrowia, pokoju w sercu, spelnienia marzen, rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole... badzcie szczesliwe kazdego dnia roku... buziole :*
 
Do góry