reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Marylka
uuuuuu to masz co dziergać :baffled: powodzenia i jeszcze bardziej &&&& zaciskam :tak:
ja miałam 4 klientki ..teraz czekam na następną i z zapisów to koniec..chyba ,że ktoś jeszcze wleci ..o 16 jadę po dzieci i o 17 wracam do pracy bo już T.bedzie w domu z dziećmi .


Ewcia
rzuuuucam śniegiem niech Mikołaj szybko lepi tego bałwanka ..u nas już nie pada więc teraz breja na całego bo topnieje to co nasypało .


Paulina
no niestety szefowie nie patrzą tak na mamy -to smutne...choć wiele z nich wie ,że my bardziej zorganizowane itd..ale cóż z tego .



Jos?????????

Sergii???????????

Lil??????????????

Maran??????????

gdzie Wy som?
 
reklama
mama dobrze że klientki przychodza oby jak najwięcej u mnie dziś gorzej jak wczoraj ;-( mogłam sobie ten jeden towar odpuścić zamówić w przyszłym tyg ale trudno już nic nie zmienie.
 
Paulina - ciekawe kto Ci zrobił takie smaki, u mnie dzisiaj placki ziemniaczane:pz sosem pomidorowym :-) a co:-)

Maryla, Mama - oby klientek było jak najwięcej:-):-)

EWCIA - NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY ZDROWE BYŁO :-)CHOCIAŻ MI SIĘ CÓRKA MARZY:-)MAM JUŻ 2 CHŁOPAKÓW Z MĘŻEM 3:-)A JA JEDNA
 
czy słyszą koleżanki to mrrrr mrrrr mrrrr??? siedzę z kotem przy lapku a on mruczy i mruczy:-D

masakra jakaś, padam, obiad zrobiony, posprzątane, Daniel miał dwa duże krwotoki, czekam na męża, pojedzie z nim do lekarza, już na dwie dziurki mu leci, a nie tylko z jednej.....

teraz kawka, a potem dalej w 'trasę':-)
 
Kocham moją dentystkę :)
Czytam was z marudą na kolanach bo Kaja kończy dzisiaj lekcje o 16.40 i się dziecię nudzi - koszmarek mały :/
 
Monarti
dzięki za &&&& sie przydadzą ..
i smacznego:)

Paulina
a może Daniel ma cos za zatokami-za duże ciśnienie i tak krew leci??:baffled:

Marylka
uuu..nadal &&& czymam ,żeby sie klienci znaleźli dziś :tak:


Sol
czyli rozumiem ,że u dentysty do przodu :-p



jadę zaraz po dzieci i do domu rosół odgrzewać :-)
jutro z fryzjerką mamy lipe wiec będziemy siebie robić :)) farby,kwasy,rzęsy :-D
a w piątek maraton z klientkami.
są studniówki więc makijaże ,manicury..
 
mama - tak, ale tylko w kwestii leczenia zębów, dalej mam trzy do wyrwania - ósemka która mi przeszkadza bo jest za duża i nie potrzebna mi do szczęścia, piątka - ortodontka kazała :/ i siódemka w której jakimś nieznanym sobie sposobem złamałam korzeń :/ Do dzisiaj jesteśmy z moją dentystką pod wrażeniem tego ostatniego XD ale to omdlenie u chirurga stomatologa to było piękne XD chyba jednak wyrwę je w narkozie bo słabo mi jak biorę telefon żeby się umówić na drugi termin XD


Macie jakieś sposoby na miauczka marudnego z pewną dozą perfidnego focha?
 
Jestem jestem, ale mnie dzis Maja wkurza bo zawzietus maly ciagle Ali przszkadza i sie dra na zmiane, zaraz je porozstawiam po pokojach i bedzie koniec bo juz nie mam nerwow do nich... obiad zjedzony, zakupy zrobione, chata ogarnieta i czeakma az maz zadzwoni zebym po niego pojechala bo teraz ja mam auto bo woze Ale do szkoły a wiadomo jak to rano i ta pogoda tala sobie....
Maryla &&&&
Pozdrowionka for All
 
reklama
buuu na małe, wiecznie marudzące fo****ące dziewczynki nie mam żadnej rady....sama taką posiadam i często wymiękam:-D
Sol współczuję Ci imprezy z zębami, ja w tamtym roku walczyłam aż z 4, każdy po kolei mnie siekał z bólu, ostatnie we wrześniu były najlepsze, z bólu myślałam,że ściany głową poprzebijam, po popukaniu przez dentystkę myślałam że 5, zdjęcie rtg nic więcej nie ukazywało, rozwierciłyśmy tą 5, ale dalej niemiłosiernie łupało, więc pani doktor wzięła się za 6 (druga podejrzana), no i to było to, choć nie powiem bolało jeszcze przez kilka dni ale mniej:-),
Ty jesteś i tak dzielna, bo jak opisywałaś zeszły rok pod względem chorobowym to aż się bałam.....


Daniel jest osłabiony, gardło czerwone, leki na wzmocnienie i krem na wzmocnienie naczynek w nosku no i skierowanie do laryngologa, jeśli często będą się pojawiały takie krwotoki to czeka go zabieg.....przypalanie naczynek by tak łatwo nie krwawiły,brrrrrrrrr, oby mu szybko przeszło
 
Do góry