reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

ewcia : hej i dziekuje :) co u ciebie ???

ewelina : witaj i ty :)

paulina : tez obstawiam na chlopca ;)
a meza jak popracujes zmoze przekonac sie uda!!!! probuj probuj ! :) i dziekuje z aimionowy komplement :)
u nas imie w 100% dla chlopca jeszcz enie wybrane. ale bedzie na penwo ta sama tendencja i epoka. dla dziewczynki wybrane niby wiele lat temu, ale poki co nie odswiezamy pomyslu, ani nie robimy listy bo po prostu zadne w nas anwet w 5% w dziewczynke nie wierzy ;)
 
reklama
Jos, u nas pomalutku i do przodu.
Mikołaj rośnie, nie choruje i oby tak dalej.
Ogólnie kochany urwisek z Niego :-)

W tamtym roku przez chwilę pracowałam, niestety trafiłam na ludzi... oj szkoda pisać jakich :sorry:
Później pracy nie znalazłam, a w tej chwili już nie szukam, ponieważ czekamy na mały Cud, także w dalszym ciągu jestem w domu z Mikołajem.
 
Wróciłam.
Zalatany tydzień :/ Ale już się nie smutam :)
Za to miałam jazdę - poszłam wyrwać dzisiaj zęba - szczęśliwa bo mi francol w jedzeniu przeszkadza - ósemka - i zanim mi kobieta dała znieczulenie dostałam ataku paniki - zbladłam do koloru ścian a były białe i się rozpłakałam. Paranoja - przecież ja się dentystów już nie boję :( Kazała mi przyjść z mężem i jeśli jeszcze raz taki cyrk zrobię to da mi skierowanie na usunięcie tego zęba w narkozie bo nie ma sensu mnie maltretować.

Ewcia - no patrz wywołałam Cię jednak do apelu :)

Spadam spać bo mam dość dzisiejszego dnia :/
 
jestem w domu na godzinę -odebrałam dzieci-i wiszę na kablu to wlatuję


Marylka
:-D:-D:-D:-D Ty jesteś jedyna w swoim rodzaju hahahahaa..seksy w sklepie:cool2::rofl2::-D
bedom z tego dzieci ;)))


Jos
zdrowe dziecko to mega skarb ..jak się patrzy na chore dzieci w tv to serce ściska i się docenia jeszcze bardziej,że swoje ma się zdrowe.
także ,rośnik kochana zdrowo -a w maju -pięknym miesiącu będziemy z Tobą na porodówce :tak:


Lilith
jak tam po pobraniu-żyjesz ???:sorry:


Paula
Daniel odebrany?



ja przy garach-carbonare znów uskuteczniam ;)))
no co trzeba sobie jakoś radzić ;-) i nie strasz mnie bo na tą chwile na dziecko nie moge sobie pozwolić
No dobrze, żebym nie było to jeZdem i Ja :-D Tak, wiem, wiem, że się bardzo cieszycie! :-D:-D:-D
Póki co nie nadrobię, ale może na dniach, jak ciut zwolnię...dam radę? No kto, jak nie ja?! ;-)
haha no kobity znów zaczynają tępo narzucac to jest co nadrabiać ;-) piękny masz suwaczek ;-)

Tak sobie podczytuje, to może czas najwyższy się przywitać :-)

Jos, gratuluję!!!
Lilith, witaj i tu :-)
hej moja kochana ;-)

Sol współczuje przeżyć

no dobra kobitki koniec obijania sie wszystkie do apelu i prosze o trzymanie kciówków za szejka jak za starych dobrych czasów bo mi wczoraj gnój nie odebrał wózka i raczej nie odbierze a pod niego był zamaianyy wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr mógł choć smsa wysłać ze nie odbierze a tak cały dzień człek sie wkurza i ma nadzieje
 
Ostatnia edycja:
dobry

kolejna do apelu, dzieci obudziły się po 5.....zaraz zbieramy się z małą do krawcowej bo synek znów załatwił spodnie na kolanach i trza łatki jakieś adoptować a krawcowa zrobi tak,że będą na oryginalne wyglądać:-D

Ewcia hej!! witamy!!! mówisz strasznie Ci się pracowało? kurka gdzie takich ludzi sieją co drugiemu życie utrudniają....

Marylka oby ten od wózka się jednak zjawił, wózki przecież grosze nie kosztują, przecież to największa inwestycja przy narodzinach malucha....

miłego dnia kobietki!
 
hej !

ewcia : co ja czytam, czy dobrze zrozumialam ? napisz dla penwosci cobym sobie filmu nie wkrecala! i ty w ciazy ??????????????? na kiedy masz termin ?

u nas deszczowo, 11 st.

sol : powodzenia u dentysty, mnie tez niedlugo czeka wizyta kontrolna ...
 
Witam,

Maryla, Ewelina dajcie mordeczkę :-)

Jos, dobrze przeczytałaś :-)
Termin mam na koniec lipca.

Sol, współczuję dentysty. Ja mam wizytę na 20go i też zaczynam się bać hehe

Paulina, ci na których ja trafiłam, to mało powiedziane, ze utrudniali...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry