reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

reklama
marylka, paulina, mama : witajcie :) i dziekuje :))))
bardzo sie ciesze ze was widze!!!

paulina : ty masz juz dzieciaczki odchowane, popracuj nad mezem, teraz jets dobry wiekowo czas! ;) jak nie teraz to za 2-3 lata juz odpuscisz, bo dzieci beda "za duze" ;) moze uda ci sie go przekonac ;)))

marylka : i tobie gratuluje cory !!!!jej...nawet nie wiedzialam :)
a u nas bedzie niespodzianka, nie chcemy znac plci, ale wiesz ...ja nie mam parcia na corke. pewnie z ebym chciala bo to na 90% nasze ostatnie dziecko.
wiec cora by sie przydala...ale ja zawsz ebylam i jestem chlopakowa mama i jeszcz ebym bardzo chciala miec jednego maminsynka ;)

paulina : plci nie znamy i poznamy dopiero po porodzie ;) takze mozecie zaczynac zaklady ;)
 
Jos oj tak co synek mamusi to synek mamusi zgadzam sie ja jakbym miała mieć dziecko jeszcze to bym chyba chciała syna choć Gosieńka też jest cudna ale już widać że kobieta z charakterem nam rośnie i że da popalić ;-) generalnie aby było zdrowe ;-) super ;-)

Mama no ostatnio po basenie dzieci padły - każdy w swoim pokoju mama na dole z babcią ojciec na trzecim to sie wyrwaliśmy do sklepu na małe co nieco hahahahahahahahahahaaaaaaa
 
jestem w domu na godzinę -odebrałam dzieci-i wiszę na kablu to wlatuję


Marylka
:-D:-D:-D:-D Ty jesteś jedyna w swoim rodzaju hahahahaa..seksy w sklepie:cool2::rofl2::-D
bedom z tego dzieci ;)))


Jos
zdrowe dziecko to mega skarb ..jak się patrzy na chore dzieci w tv to serce ściska i się docenia jeszcze bardziej,że swoje ma się zdrowe.
także ,rośnik kochana zdrowo -a w maju -pięknym miesiącu będziemy z Tobą na porodówce :tak:


Lilith
jak tam po pobraniu-żyjesz ???:sorry:


Paula
Daniel odebrany?



ja przy garach-carbonare znów uskuteczniam ;)))
 
No dobrze, żebym nie było to jeZdem i Ja :-D Tak, wiem, wiem, że się bardzo cieszycie! :-D:-D:-D
Póki co nie nadrobię, ale może na dniach, jak ciut zwolnię...dam radę? No kto, jak nie ja?! ;-)
 
Mama Daniel odebrany, Maja zaliczyła KAŻDĄ kałużę po drodze do przedszkola i z przedszkola, jedynie z powrotem pod lidlem zażądała podwózki w spacerówce:-D, jakieś 300m:-D

Lilith dziękuje serdecznie za wiadomość odnośnie zakupów dla kociaka, coś mi się dziś nie podoba, wymiotował trochę, ale może dlatego że zwędził z talerza trochę spagetti Majki z mięskiem wieprzowym.....i chyba za łapczywie makaron wciągał....
jak tam po kłuciu??? z uk najgorzej pamiętam zastrzyk z immunnoglobiną na konflikt serologiczny, piguła tak mi go dała że do końca dnia ręki nie czułam....

Jos z tym moim mężem nie utrafisz, ja mówię mu że chcę trzeciego malucha a on że kolejnego kota:-D, fajnie będziecie mieć z niespodzianką na porodówce:-D za jakiś czas będzie trzeba się wziąć za zakłady:-D, imiona wybierasz?? bo Twoi chłopcy mają cudne, tak po cichu myślę że zostaniesz już na zawsze mamą chłopaków, którzy później będą Cię na rękach nosić:-)
z dziewczynkami to przekichana sprawa, niby się wydaję że kokardki, spineczki i sukienki ale guzik z pętelką, charakterne są tragicznie, jak to wszystkie kobiety:-D, z synem prędzej się dogadam niż z małą:-D

Ewelina witamy serdecznie:-)
 
reklama
Do góry