reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Witajcie, planowałam zajście w ciąże tak gdzieś za rok co by urodzić koniec 2014, córkę aktualnie 3,5 letnia urodziłam wtedy kiedy chciałam i nawet wyszła córka jak chciałam ;-)
Aktualnie zażywam harmonet i … no właśnie od 18.03 do dziś brałam antybiotyk (z amoksycyliną, antybiotyk ostatnio brałam chyba z 15 lat temu) i w sumie dziś się dowiedziałam że tabletki to mogą nie zadziałać przy antybiotyku. Po skojarzeniu faktów wydaje mi się ze 30.03 mogłam mieć owulacje – (25.03-31.03 przerwa w tabletkach, dziwna ta przerwa była bo tylko 1 dzień lekkie krwawienie) a że i plemniki były 30.03 to teoretycznie mogę być w ciąży.
Co myślicie? Na testowanie za wcześnie.
 
reklama
Jak dlugo bierzesz anty to watpie zebys zaszla.... ja bralam anty rok i antybiotyki prawie co miesiac I sex bez zabezpieczenia co dwa trzy dni i nie zaszlam.... oczywiscie teoretycznie mozesz byc w ciazy. Zycze ci tak zebys byla szczesliwa :tak:
 
Dziękuję wszystkim za gratulacje. Ja na to wygląda zaszłam w pierwszym normalnym cyklu po ostawieniu anty :tak: dla tego też tak trudno mi w to uwierzyć, bo cudów się naczytałam na temat zajścia po odstawieniu. Jutro mam do odebrannia wynik z cytologii, więc zapytam przy okazji kiedy się pojawić u lakarza w celu potwierdzenia czy wszystko przebiega prawidłowo.
Dziewczyny u mnie z tym testowaniem to wogóle jazda zrobiłam 6 testów. Pierwszy 29.03 (zakładając owu między 17 a 19 marca) i w tym momencie pojawił się cień cienia bladej kreski. Od tamtego czasu codziennie miałam blada kreskę, aż dojrzałam do bety 02.04 gdzie wyszła 109 :)
pozdrawiam i mocno trzymam kciuki za testujące w najbliższym czasie, musi się udac.
A i dodam że u mnie zero, absolutnie zero somatycznych objawów, oprócz przesolonej jak dla nmnie z całej rodziny jajecznicy 24.03 :-) i lekkich wymiotów własnie tego dnia i nastepnego, boza tym nic nawet piersi się nie powiekszyły i nie bolą:-D
 
Kasiol, ale @ jeszcze nie przyszła?

Ja ...nie zdążyłam na betę. Szefowa wyciągnęła mnie telefonem z kolejki. Może po południu się uda jeśli @ do tego czasu nie przyjdzie ;) a jakoś tak symptomy wieszczące jej nadejscie zniknęły.
 
Kasiol - nie ma @ jest nadzieja :tak: Testy są różne, może po prostu masz mało hormonu, głowa do góry jeszcze wszystko możliwe ...

Agata jeszcze raz gratuluję :-D





02.04.2013 - Anna2101 - są dwie kreseczki! :)
02.04.2013 - Smerfna85 -
wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)
04.04.2013 - Australijka - @

05.04.2013 - Kasiol
0
5.04.2013 -
Kaśkasiunia
(hcg)
07.04.2013 - Patu$ka
08.04.2013
- Nuuuśka
09-10.04.13 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 -
Costa
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 -
Ailatan1987
 
Wiecie co! Mam tez wykres na owufriend i co? I wchodze i najpierw ten cholernik nie pokazal mi ze owulka byla,a byla potwierdzona USG potem wchodzie i pokazuje mi owulke 16 dc czyli dzien pozniej niz mis ie wydawalo. Ja juz nie wiem! W zeszlym cyklu owu mialam 13 dc. A teraz 16? To pewnie @ sie przeciagnie. Ale z drugiej strony wyszlo by na to ze za wczesnie zorbilam tesciora. Bo to bylby wg ovufrienda 10 dc,a enpr 11.

Chyba sie z tym ovufriendem nie polubie.
 
anna tule mocno!

Ale z drugiej strony to jest powod da ktorego nie powinno sie testowac przed @. Lepiej nei wiedziec. @ przyjdzie macica sie oczysci. Ja w zeszlym cyklu nei wiedzialamz e jestem w ciazy mimo ze objawy byly,tylko tes cos nie wychodzil potem zalal mnie potok krwi. Macica sie oczyscila i zanim zaczelam sie cieszyc bylo po wszystkim!

Lepiej jednak nie wiedziec,ja nie wiedzialam i latwiej mi to zniesc bo podejrzewam ze jesli test bylby pozytywny zalamalabym sie.


Kurde czasem tak jest. Lepiej ze to teraz niz pozniej kiedy to zaczelabys sie mocno przywiazywac,ale wiem ze strata to starata nie wazne kiedy.Matka natura wie co robi.

Mimo wszystko jestem z Toba!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Anna tulę.Też wylądowałam w szpitalu...to był 6tc..na usg juz nic nie było bo poleciało...miałam zabieg...a w nocy słyszałam jak dziewczyna urodziła i płączącego dzidziusia i tak się wzruszyłam ze szczęscia a radosci ze sie komus udało,że ryczałam po cichu do rana.
Kasiol a objawy na @ masz?dzis termin ?
Moniqa ja tak jak Ty bym juz zatestowała ale mam tydzien czasu i bez sensu...ale mysle niemal 24 na dobę ...i boje sie rozczarowania okropnie:-(
Agata Gratulacje :-)

 
Do góry