reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Zazadaj monitu, tylko powiedz to otwarcie, ze starać sie będziecie ale nigdy nie wiesz kiedy masz owu i chcesz dokładnie wiedzieć kiedy starania. Sory, ale mega niedouczonych ten gin był - w 10 dc mogą jeszcze w ogóle nie być widoczne pecherzyki, albo wszystkie w fazie rozwojowej, a żaden nie musi być jeszcze dominujący. Jak pójdziesz prywatnie, to ci łaski nie robią, tylko idź tam, gdzie maja dobry sprzęt. Ja na NFZ bym nie liczyła specjalnie. Jak gina bedzie dobra, to pewnie przyjmuje tez prywatnie. Tam Ci na pewno zrobi monitoring. Ja jestem najlepszym przykładem.
 
reklama
wiem, zażądam monit!!
nie mogę się doczekać ...
ale w przychodni znów będę czekać miesiąc więc znów chyba prywatnie pójdę, zastanawiam się też nad wykupieniem prywatnego ubezpieczenia, zaraz sie zwróci bo za usg z wizytą około 120zł płacę
 
anuszka to macie tak samo jak my jeśli chodzi o witaminizowanie się :tak: mój Ł. tez Salfazin,witaminke C 2xdziennie, 1x kwas foliowy i magnez. Ja to samo, wylaczajac oczywiście Salfazin, a w okresie przedowu jeszcze wiesiolek 2x1 kaps. dziennie.
Widzisz jakies rezultaty? Ł. bierze go już 2 miesiąc, takie kuracje z tego co czytałam nie stosuje się wiece niż 3 miesiące a potem badanka ewentualne. Ale nie wiem jak to jest w rzeczywistości. Przypuszam, ze nie można tego lykac w nieskonczonosc, ale ciekawią mnie efekty :happy2:Trzymam kciuki za jutrzejsza wizytke ? O której masz ? pisz zaraz po co i jak powiedziała gin :*

happymama82 witaj :) 4 dzidziuś oj szczesciara z Ciebie jak nic :-) trzymam kciuki, pisz czy @ zawitala, ale oczywiście oby nie ! Akysz @ !! :tak:

Agaawa to super, ciesze się :) Dwa piękne pęcherzyki, brawo ! Oby mnie udało się w tym cykly "wyhodować" choć jeden, bo niestety ale nie wiem nawet jakie w efekcie końcowym zrobily się te, które wywolaly owulke :| Zastanawiam się czy ta moja przychodniana gin jest na pewno dobrym fachowcem. Tzn. nie twierdze, ze nie wie co mowi, wie wie i to bardzo dobrze. Ale czasem mam wrazenie, ze ona nie bierze mnie poważnie..jedyne co potrafila jak na razie doradzić to - badanie nasienia. A to to ja wiedziałam i bez tego.
 
Nuuśka
my dopiero zaczynamy z salfazinem, nie wiem jakie moga byc rezultaty, wyśle eMa potem drugi raz na badania... no i porównamy ...
magnez tez bierzemy
:D

a wizytę mam dopiero o 18
na pewno sie odezwę ...
 
Nuuuśka no szczęściara na pewno :) trochę mi tu głupio wyskakiwać z tym czwartym maluchem bo jak widzę większość z was stara się już na prawdę długo i niektóre z was o tego pierwszego upragnionego maluszka.
Ja z zajściem w ciążę raczej nigdy nie miałam problemu, gorzej z utrzymaniem, 2 ciąże stracone a pozostałe 3 donoszone z problemami i długimi pobytami w szpitalu...długo bardzo długo zastanawiałam się czy jeszcze zaryzykować i spróbować no i pragnienie dziecka wygrało więc teraz trzeba zdać się na los :)
 
dziewczyny
Jak odróżnić plamienie od krwawienia???
mam z tym problem, bo zawsze mam plamienia przed @ ale boje sie że to jednak krwawienie.
jak rozróżnić początek @???
muszę to dokładnie określić ...
 
Happymama82 witamy w naszym gronie :-)

Agaawa super wiadomość z tymi pęcherzykami. Teraz tylko trzeba działać ;-)



02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)
04.04.2013 - Australijka - @ (w tym cyklu się na pewno uda)
05.04.2013 - Kasiol - @
(w tym cyklu się na pewno uda)
05.04.2013 - Kaśkasiunia - hcg - (w tym cyklu się na pewno uda)

07.04.2013 - Patu$ka
- @ (w tym cyklu się na pewno uda)
10.04.2013 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska (09.04 - jest bladzioch)
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Moniqaa
15.04.2013 - Nuuuśka
20.04.2013 - Malinka41
21.04.2013 - Agaawa
22.04.2013 - M_i_a90
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
30.04.2014 - Dżina
??.04.2013 - Angelaa_w
??.05.2013 - Anna2101
??.05.2013 - Michalina_ch
??.06.2013 - Kasiawr
 
Ostatnia edycja:
anuszka wiesz co Kochana czasami granica pomiędzy plamieniem a krwawieniem (miesiączką) nie jest do końca jednoznaczna. Kieruj się ogólną, bardzo prostą zasadą: plamienie wystepuje , jeśli zauważyłaś niewielką ilość krwi o kolorze jasno czerwonym bądź brązowym. Plamienie często występuje przed lub tuż po miesiączce. Jeśli ilość krwi jest na tyle duża, że musisz użyć podpaski lub tamponu oznacza to krwawienie ( miesiaczke ).

Dzis tempka nieznacznie w dol skoczyla ale wiecie co ? Wczoraj na zakupach znalazlam tesciory 10.Zrobilam jeden rano,bo tam pisza, ze sa wiarygodne nawet na okolo 7 dni przed planowana @, ale oczywiscie jedna krecha. Nie mam wiec zludzen zadnych :-(
 
Hej dziewczyny,
ja dzis mam 17 dc, od wczoraj aplikuję luteinę i acard (jestem poronieniu). Wcześniej się starałam 1,5 roku, żeby zajść w ciąże...
Teraz mam pierwszy cykl gdy znów się staram (tym razem ze wspomagaczami).
Mam fantastyczną gin, zrobiła mi monitoring - to jedna ważne, dzięki temu dokJużładnie wiem co i jak....
Zobaczymy czy się uda za pierwszym razem (aczkolwiek w takie cuda nie wierzę...).
Teraz czekamy.

Już nie mogę sie doczekać aż któraś napisze że ma 2 kreseczki!!!
 
reklama
Cześć dziewczyny:)) Jak już pisałam wczoraj mieliśmy swoją pierwszą IUI, myślałam że już do niej nie dojdzie bo okazało się że pęcherzyk już pękł.. ale Pani Dr. powiedziała że wszystko wskazuje na to że pękł jakoś w granicach 12 h więc robimy. Mój M strasznie się stresował i plemniczków nie było zbyt dużo ale za to 30% prawidłowych, patrząc na jego poprzednie wyniki to super ..:) Teraz pozostaje czekać.. cały czas czuje skutki zastrzyku i jajnik nie daje mi spokoju.. Jeśli ktoś by szukał fajniej gin to polecam tą która wykonywała nam zabieg.. Miła ale też czytając opinie o niej jest b.dobrym ginekologiem.. :) Nie wiem czy można pisać ale napisze Dr. Zygler :)
 
Do góry