reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki kilku letnie

Basiek16

Aktywna w BB
Dołączył(a)
21 Listopad 2022
Postów
74
Hej dziewczyny jak długo staracie sie o ciążę? Jakie sa u was nie powodzenia w zajściu w upragniona ciążę.?
 
reklama
4 lata starań, obniżone parametry nasienia, a poza tym raczej wszystko w porządku.
U mnie tez prawie 4 lata
🥺 W tym 2 poronienia wczesne.
Męża nasienia badanie kilka razy według lekarza sa badania w porządku.
U mnie - ___ udrożnienie lewego jajowodu w 2023 roku po
Dodam zs mam tarczycę Hashimoto
 
U mnie tez prawie 4 lata
🥺 W tym 2 poronienia wczesne.
Męża nasienia badanie kilka razy według lekarza sa badania w porządku.
U mnie - ___ udrożnienie lewego jajowodu w 2023 roku po
Dodam zs mam tarczycę Hashimoto
a jakąś diagnostykę odnośmnie tych poronień robiłaś?
U mnie przez 4 lata tylko jeden biochem i to taki, że ledwo w ogóle cokolwiek zaskoczyło i już się skończyło, dlatgego uważam to za wypadek przy pracy 🤷‍♀️
 
a jakąś diagnostykę odnośmnie tych poronień robiłaś?
U mnie przez 4 lata tylko jeden biochem i to taki, że ledwo w ogóle cokolwiek zaskoczyło i już się skończyło, dlatgego uważam to za wypadek przy pracy 🤷‍♀️
Diagnostykę wtedy nie nawet lekarz nic nie zalecał moze wtedy trafiałam na kijowych ginekologów.

Bo gdy raz poroniłam lekarz powinien miec juz pod uwaga to. Ehh

Potem zmieniłam lekarza który zrobił mi setki badań w tym genetyczne
 
A dzieci juz masz?
nie mam.
Diagnostykę wtedy nie nawet lekarz nic nie zalecał moze wtedy trafiałam na kijowych ginekologów.

Bo gdy raz poroniłam lekarz powinien miec juz pod uwaga to. Ehh

Potem zmieniłam lekarza który zrobił mi setki badań w tym genetyczne
i nie wyszła Ci żadna przyczyna poronień?
Rozumiem, że dalej się starasz?
Wpdanij na nasz wątek miesięczny, tam są dziewczyny również po poronieniach, z ogromną wiedzą, może podpowiedzą coś mądrego :)
 
reklama
A u Ciebie jak staracie sie?
Jestes każdy cykl pod kontrolą ginekologa?
teraz to już w zasadzie nic nie robimy 😅 oprócz seksu. U nas mimo owulacji w każdym miesiącu żadnej ciaży nie było, miałam 2 inseminacje i też nic z tego nie wyszło. Niedługo zaczniemy przygotowania do in vitro
 
Do góry