reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Jaka tu dziś cisza :p co tam dziewczyny ? Ja dziś wolne po moich wczorajszych rewolucjach żołądkowych , oglądam seriale 😂🙈
Ale wam zazdroszczę tego leniwego dnia... ja cały tydzień pracuje a że święta to ludzie oszaleli i pracy duzo 🤷🏽‍♀️ na szczęście pracuje z domu wiec wstaje o 8.45 zeby zacząć o 9 🤣🤣 myślę czy isc do lekarza dzis bo ma mega męczący suchy kaszel ... wczoraj u nas w Hiszpanii 99tys pozytywnych przypadków wiec .... stresik jest 🤣🤣
 
O to to, niby powinno robić się łatwiej bo w grupie raźniej, a wychodzi jak wychodzi [emoji28]

Ja po prostu przestałam ufać swojemu lekarzowi i dostałam jakiejś paranoi odnośnie tego co mi ostatecznie jest. W połączniu z tym co wczoraj musiałam spuść w WC jest to dla mnie taumatyczno-tragiczne. No niestety było fajnie jak było dobrze, jak zrobiło się źle to fajnie już nie jest 🤷‍♀️
 
Ja grupę tą i tamtą druga podczytuje już jakiś czas, i szanuję bardzo ogrom wiedzy jaką posiadają tutaj dziewczyny, ale dla mnie przede wszystkim na pierwszym miejscu jest zdanie mojego lekarza. Chodzę do niego bo mu ufam, jest w mojej miejscowości jednym z lepszych specjalistów i nie zamierzam podważać jego kompetencji bo którejś tam jakiś lekarz powiedział to czy tamto i teraz ten mój to napewno się myli, a jak nie zrobię takich czy takich badań to napewno nie zajde bo skoro nie mogę zajść od 6 cykli to napewno coś mi jest więcej niż już mam zdiagnozowane i jak mi może zależeć na zajściu w ciążę skoro żałuje paru stów na takie badania [emoji848]

Oczywiście pisze to tylko z mojej perspektywy i nie neguje żadnej która prowadzi rozszerzona diagnostykę.

Ja po prostu przestałam ufać swojemu lekarzowi i dostałam jakiejś paranoi odnośnie tego co mi ostatecznie jest. W połączniu z tym co wczoraj musiałam spuść w WC jest to dla mnie taumatyczno-tragiczne. No niestety było fajnie jak było dobrze, jak zrobiło się źle to fajnie już nie jest [emoji2368]
 
Dziękujemy ze prowadzisz ten kalendarz 😘 nowa rozpiska - nowy algorytm ? 😄😄

Moim zdaniem najfajniejsza rozpiska jest u dziewczyn in vitro.
Nie wiem jak widzicie sobie dalej ten wątek, bo już zaraz 31.12 czy wolicie iść na ogólny 2022 czy chcecie założyć własny, czy dalej pisać tu (nie wiem czy Kasia nie może go przypadkiem jako założyciel edytować na np. 2021/2022). Ale jak chcecie właśnie zostać tu to na in vitro dziewczyny mają zapisane oprócz testowania czy transferów te którym się udało z datami urodzin maluchów czy z datami porodu. I według mnie to fajne bo się ma jednak kontakt z kimś z kim się go utrzymywało dłuższą chwilę
 
Ja właśnie leżę w łóżku od rana nie mogę się obudzić... Wczoraj lub dziś wychodzi owu. Testy owu dziś i wczoraj pozytywne. A podbrzusze mnie boli jak na okres i to tak że nie miałam tak nigdy z taką częstotliwością.
 
reklama
Do góry