reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
A robiła któras z was ten apteczny test z krwi BabyCheck ?
Pytam, bo własnie babska część biura rozmawia że one robiły i im wychodziły, że najlepiej zrobić jak się chce wiedzieć szybciej. Ja w takie cuda nie wierzę... Ale się nie odzywam, bo to żmijki :D
Tutaj na forum dużo dziewczyn robiło i zwykle miały fałszywie pozytywny wynik.
 
Jeszcze dodam, że rano obudziłam się z mega zaostrzonym łzs na twarzy...nie miałam chyba od 5 lat takiego zaostrzenia...nie wiem skąd się nagle wzięło. Kosmetyki te same, nic nie zmieniłam. Już ryczałam rano tak źle to wygląda 😑 mam nadzieję, że po kremach zejdzie
 
Hej ;) postanowilam napisać bo czekam, ogolnie jestem już mama 3 latka , mamy jeszcze córeczkę aniołka z przed 5 lat i poroniłam w sierpniu (wpadka, poronienie pewnie przez styl wakacyjnego życia :/) teraz pomyślałem sobie ze fajnie by było w sumie zeby młody miał jeszcze rodzeństwo , namawiam męża a tym czasem zupełnie niespodziewanie cykl mi się poprzestawiał , w 8 dc przytulanki , a w 11 dc bóle owulacyjne (których się nie spodziewałam ) tydzień po nich znowu bóle i krew przez 3 dni obecnie czekam na rozwój sytuacji bo to 21 dc dopiero , piersi nabrzmiałe od tego krwawienia i bolą po bokach , nie nakręcam się bo w sumie nie staraliśmy się jeszcze , ale z drugiej strony tym razem bym się cieszyła nie jak w sierpniu 🙈 wiec dołączę do was na te pare dni
 
reklama
Do góry