reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki II połowa 2021

FEA696ED-62E3-4EF3-A3ED-21A66F9F066E.jpeg


Mam wyniki, progesteron bardzo wysoki ale może trafiłam na rzut :)
 
reklama
Oby nie :p pęcherzyk dominujący był jeden i zawsze bardzo liczę że jestem w normalnej pojedynczej ciąży.
Ale moga byc jednojajowe 😂😂
Gratulacje. Dobrze ro wyglada 😊😇


U mnie 1 dc 🙂 mega bóle miałam aż u teściowej siedziałam bo mi słabo było, biegunka i ciągnęło na wymioty. Teraz ciutkę lepiej. To ostatni okres przed operacją 🥳🥳🥳
 
Hejo laski, jak po weekendzie ?
U mnie standardowo przez okresem sny o dwóch kreskach- czyli nic z tego, czego się zresztą spodziewam. Prwnie przez tą jedną plamkę krwi miałam takie chore sny 🙈
 
reklama
Hejo laski, jak po weekendzie ?
U mnie standardowo przez okresem sny o dwóch kreskach- czyli nic z tego, czego się zresztą spodziewam. Prwnie przez tą jedną plamkę krwi miałam takie chore sny 🙈
a mnie dzisiaj cmi jakos okresowo brzuch, jajniki także fajnie...juz mam tydzień z głowy...a dziś dopiero 21 dc 😢
 
Do góry