reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Dziewczyny u mnie dzisiaj 17 dzień cyklu ,endometrium prawie 10mm ,2 pęcherzyki po 20 mm, i dzisiaj dostałam zastrzyk eutrig 10000 i od dzisiaj acard a od soboty 3x1 duphaston trzymajcie kciuki✊✊✊
 
reklama
Dziewczyny czy jeśli beta wynosiła 19.5 a progesteron 19.7 po dwóch dobach beta 23.5 a progesteron 14.9 czy jest szansa ratować ciążę? Gdzie najlepiej się udać czy szpital mi pomoze
 
Dziewczyny czy jeśli beta wynosiła 19.5 a progesteron 19.7 po dwóch dobach beta 23.5 a progesteron 14.9 czy jest szansa ratować ciążę? Gdzie najlepiej się udać czy szpital mi pomoze
Zupełnie nie ma przyrostu bety. Na tym etapie nie da się tego ratować. Można tylko kontrolować czy rośnie czy spada. Raczej nie ma też sensu jechać do szpitala jeśli nic się nie dzieje.

@Zazuu może Ty coś więcej mądrego napiszesz?
 
Zupełnie nie ma przyrostu bety. Na tym etapie nie da się tego ratować. Można tylko kontrolować czy rośnie czy spada. Raczej nie ma też sensu jechać do szpitala jeśli nic się nie dzieje.

@Zazuu może Ty coś więcej mądrego napiszesz?
Dziewczyny czy jeśli beta wynosiła 19.5 a progesteron 19.7 po dwóch dobach beta 23.5 a progesteron 14.9 czy jest szansa ratować ciążę? Gdzie najlepiej się udać czy szpital mi pomoze


Ratować nie, niestety 🥺
Przyrost jest żaden, zresztą na tym etapie ciąży i tak nic zrobić nie można.
Ja bym monitorowała bete co kilka dni żeby w razie konieczności wyłapalas ciążę pozamaciczna chociaż oczywiście trzymam kciuki żeby to nie było to🥺
 
Najgorsze jest to czekanie za chwilę mam poradę czat żeby dostać nast skierowanie na betę jutro będę powtarzać morze łez wylanych. A myślicie że przy tak malutkiej przecie jest możliwość pozamacicznej?
 
Najgorsze jest to czekanie za chwilę mam poradę czat żeby dostać nast skierowanie na betę jutro będę powtarzać morze łez wylanych. A myślicie że przy tak malutkiej przecie jest możliwość pozamacicznej?

U mnie tak było, pierwsza beta 8 druga 13 potem trochę rosla i spadała. Na szczęście oczyściła się sama, a beta w szczycie była coś ponad 300 czy koło 400 już nie pamiętam. Nie udało się wtedy znaleźć ciąży nigdzie no ale lekarze uznali, że była to cp bo był niski progesteron, plamienia, taka beta skaczącą. Trwało to u mnie bardzo długo bo prawie 3 msc az beta się wyzerowala, a w tym czasie miałam 2 normalne miesiączki. Trzymam jednak kciuki żeby u Ciebie skończyło się to dużo szybciej 🤞
 
reklama
Do góry