reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Dziewczyny, zmieniając temat, czy któraś z Was miała do czynienia z jakimiś cud poradnikami, typu jak poprawić owulacje, itd, np.pani Agnieszki Grobelny? Jeśli tak, jakie są Wasze opinie? 🙂
U mnie z owulacja coś się popieprzyło :( zawsze miałam pęcherzyk, a teraz mimo stymulacji jakiś jeden mały, który jeszcze się rozdzielił na 3 i wygląda nijak :( a mieliśmy mieć drugie podejście do inseminacji :( załamałam się 😟😟

Ostatnio na innym wątku była dyskusja o tej pani i jedyny wniosek jaki z tej dyskusji popłynął to to, że ta pani jest ostro szurnięta, a swoje rady może wsadzić sobie w... Dowolnie wybrany otwór.
A co do owulacji jest sporo rzeczy które ją mogą poprawić. Przede wszystkim zdrowa zbilansowana dieta, ruch i sporo płodnościowych składników.
Jak masz potrzebę poszukać poradnika to na pewno lepszym rozwiązaniem będzie akademia płodności niz pani A. G.
 
reklama
Ostatnio na innym wątku była dyskusja o tej pani i jedyny wniosek jaki z tej dyskusji popłynął to to, że ta pani jest ostro szurnięta, a swoje rady może wsadzić sobie w... Dowolnie wybrany otwór.
A co do owulacji jest sporo rzeczy które ją mogą poprawić. Przede wszystkim zdrowa zbilansowana dieta, ruch i sporo płodnościowych składników.
Jak masz potrzebę poszukać poradnika to na pewno lepszym rozwiązaniem będzie akademia płodności niz pani A. G.
Dziękuję Ci bardzo :)
 
Cześć dziewczyny:) za mną 4 cykle stymulowane, wszystko działa jak powinno, ale niestety ciąży brak 😥😥😥 zapisałam się więc na warsztaty w Poznaniu w tę sobotę i może dowiem się co robić dalej. Do stycznia odpuszczam stymulację i powoli myślę o invitro jako jedynej szansie...
 
Cześć dziewczyny:) za mną 4 cykle stymulowane, wszystko działa jak powinno, ale niestety ciąży brak 😥😥😥 zapisałam się więc na warsztaty w Poznaniu w tę sobotę i może dowiem się co robić dalej. Do stycznia odpuszczam stymulację i powoli myślę o invitro jako jedynej szansie...
Cześć,
Widze, że jestesmy w podobnej sytuacji. Za mna 3 cykle stymulowane w ostatnim pękły nawet 3 pęcherzyki. Miałaś może drożność?
 
A jaką macie za sobą diagnostykę Dziewczyny? Generalnie drożność powinna być zrobiona przed rozpoczęciem stymulacji bo po co faszerować się hormonami jeśli nie ma drożności.
Jak badania nasienia Waszych partnerów?
 
Hej dziewczyny, w tym miesiącu mam pierwszą IUI. U nas problemem są prawdopodobnie parametry nasienia, z mojej strony wydaje się jakby wszystko było w miarę ok. Lekarz przepisał mi Clostilbegyt na 3 dni po jednej tabletce, stwierdził ze jezeli wezme przez 5 dni to moze byc za duza ilosc pecherzykow i wtedy nici z IUI. Mam zaczac brac od 5dc czyli 12.10 a wizyte na USG mam 17.10.
Co o tym sadzicie ?
 
Hej dziewczyny, w tym miesiącu mam pierwszą IUI. U nas problemem są prawdopodobnie parametry nasienia, z mojej strony wydaje się jakby wszystko było w miarę ok. Lekarz przepisał mi Clostilbegyt na 3 dni po jednej tabletce, stwierdził ze jezeli wezme przez 5 dni to moze byc za duza ilosc pecherzykow i wtedy nici z IUI. Mam zaczac brac od 5dc czyli 12.10 a wizyte na USG mam 17.10.
Co o tym sadzicie ?

Ciężko powiedzieć, standardowo bierze się od 3 do 7 dc, ale może lekarz ma jakiś swój plan.
A jak wyniki nasienia?
 
reklama
Znaczy ja bede brala przez 3 dni od 5dc czyli od 5-8dc, mysle ze moze wlasnie 3 dni a nie 5 zeby nie przestymulowac.

Wyniki zaniżona ilość i ruchliwość.

No to iui może mieć sens w takim razie, a jak długo się staracie? Przepraszam jeśli już mówiłaś, ale mam marną pamięć 😅
 
Do góry