reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Hej dziewczyny, jestem po pierwszej miesiączce po zabiegach,ale nie jest dobrze. Nie ma dobrego ujścia, gdyż krew zatrzymywała się na kilkanaście godzin,wiem jakie mam miesiączki i to nie jest to. W środku pochwy zauważyłam też zaschniętą krew także raczej będzie mnie czekał kolejny zabieg... Jest jakieś delikatne ujście,ale nie jest wystarczające,aby krew mogła swobodnie wypływać.
 
Hej dziewczyny, jestem po pierwszej miesiączce po zabiegach,ale nie jest dobrze. Nie ma dobrego ujścia, gdyż krew zatrzymywała się na kilkanaście godzin,wiem jakie mam miesiączki i to nie jest to. W środku pochwy zauważyłam też zaschniętą krew także raczej będzie mnie czekał kolejny zabieg... Jest jakieś delikatne ujście,ale nie jest wystarczające,aby krew mogła swobodnie wypływać.
Tak bardzo mi przykro! Nie znam słów które mogłyby Cię podnieść na duchu... A co z t drugimi lekarzem, który również zajmuje się pacjentkami po konizacji szyjki? Próbowałaś jeszcze tam? Coś kojarzę, że był gdzieś daleko od Ciebie?
 
Tak bardzo mi przykro! Nie znam słów które mogłyby Cię podnieść na duchu... A co z t drugimi lekarzem, który również zajmuje się pacjentkami po konizacji szyjki? Próbowałaś jeszcze tam? Coś kojarzę, że był gdzieś daleko od Ciebie?
Nie daleko, nie całe 50 km ode mnie i właśnie jak teraz będzie się coś działo to prosto do Niego on mnie operował i kochana u mnie była inna operacja konizacja a trachelektomia to dwie różne rzeczy, konizacje wykonuje się jak ma się stan przedrakowy i to jest przezpochwowo a u mnie operacja przez powłoki brzuszne,operacja trwała 4,5 h to całkowite usunięcie szyjki macicy, górnej części pochwy i węzłów chłonnych miedniczych i trachelektomia wykonywana jest już przy raku inwazyjnym i tylko jeśli guz nie przekracza 2 cm. To są dwie zupełnie inne rzeczy.
 
Nie daleko, nie całe 50 km ode mnie i właśnie jak teraz będzie się coś działo to prosto do Niego on mnie operował i kochana u mnie była inna operacja konizacja a trachelektomia to dwie różne rzeczy, konizacje wykonuje się jak ma się stan przedrakowy i to jest przezpochwowo a u mnie operacja przez powłoki brzuszne,operacja trwała 4,5 h to całkowite usunięcie szyjki macicy, górnej części pochwy i węzłów chłonnych miedniczych i trachelektomia wykonywana jest już przy raku inwazyjnym i tylko jeśli guz nie przekracza 2 cm. To są dwie zupełnie inne rzeczy.
Przepraszam, nie chciałam umniejszyć Twojej choroby. Źle zapamiętałam.
 
reklama
Cześć wszystkim, już dawno tu nie zaglądałam mam nadzieję, że stali bywalcy grupy już są na brzuszkowych grupach, ale że w dalszym ciągu obserwują temat 😁

Mam pytanie do was.
Ginekolog przepisała mi duphaston. Mam bardzo nieregularne cykle i duphaston ma mi je wyregulować. Duphaston zaczęłam brać w 16 dniu cyklu (1 tabletka dziennie) .
Wczoraj w 19 dniu cyklu bardzo bolało mnie podbrzusze tak mocno, że aż chodzenie sprawiało ból. Czy któraś z was tak może miała?
Wcześniej dupka brałam tylko na wywołanie okresu I nigdy tak silnego bólu nie miałam po nim.
 
Do góry