reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Czy jakoś suplementami mogę to poprawić? Prolaktynę melatoniną? A estradiol wystarczy estrogen w tabletkach?
Co do estradiolu to nie mam pojęcia, sama chętnie się dowiem
A co do prolaktyny to ja polecam Ashwagande i chyba dziewczyny polecały niepokalanek. Ale u mnie sprawdziła się Ashwaganda. Wiem że że czasem potrzebne są leki na zbicie prolaktyny, same suple mogą nie wystarczyć
 
Cześć 😊 Staramy się o dziecko od 1,5 roku. W kazdym cyklu robię testy i jak dotąd wszystkie negatywne. Dziś szliśmy na urodziny (wiadomo %😉) więc zrobiłam test bo tez dziś powinnam dostać okres, którego nie ma. Wynik odczytany po 5 minutach zgodnie z ulotka negatywny. Po około 4-5h zerknelam na niego a tam bladzioch. Wiem, że nie odczytuje się testów po czasie z ulotki, ale też naczytałam się historii dziewczyn, którym tak wyszła ciąża. Dodam, że każdy mój negatywny test nadal jest negatywny. Nic nie pojawiło się po czasie. Oprócz tego. Jakie macie doświadczenia z takimi testami po czasie z ulotki?

 

Załączniki

  • 1659226520377..jpg
    1659226520377..jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 97
  • 1659226555905..jpg
    1659226555905..jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 96
Cześć 😊 Staramy się o dziecko od 1,5 roku. W kazdym cyklu robię testy i jak dotąd wszystkie negatywne. Dziś szliśmy na urodziny (wiadomo %😉) więc zrobiłam test bo tez dziś powinnam dostać okres, którego nie ma. Wynik odczytany po 5 minutach zgodnie z ulotka negatywny. Po około 4-5h zerknelam na niego a tam bladzioch. Wiem, że nie odczytuje się testów po czasie z ulotki, ale też naczytałam się historii dziewczyn, którym tak wyszła ciąża. Dodam, że każdy mój negatywny test nadal jest negatywny. Nic nie pojawiło się po czasie. Oprócz tego. Jakie macie doświadczenia z takimi testami po czasie z ulotki?

Cześć :) Jedyne co aktualnie można stwierdzić, to że test jest negatywny. Wiem, ze po internecie krążą te strasznie szkodliwe historie o ciąży z testu po kilku godzinach. Jednak popatrz tak na logikę- jeśli dziewczyna robi test przed miesiączką to może wyjście taki zbieg okoliczności, że 9dpo test był realnie negatywny i niestety po czasie wyszła kreska (co się dzieje i nie zwiastuje ciąży) , a 10dpo powtórzyła test i już był pozytywny. Potem ta dziewczyna łączy historie z dwóch dni i twierdzi, ze testy po czasie pokazują ciąże. Tak niestety nie jest, bo ile historii o ciąży z takich testów, to tyle historii, ze to zwykły błąd i nic nie znaczy. Tak wiec na podstawie aktualnego testu nie można absolutnie nic powiedzieć, ale czekam by powtórzony test był prawdziwą kreską do 5 minut 😉
 
Dziewczyny, które mają zalecane branie Acardu i Encortonu - o jakich porach dnia bierzecie? W razie ciąży mam brać Acard 75 raz dziennie i Encorton 5mg raz dziennie i nie wiem w jakich porach dnia zażywać
 
reklama
Do góry