reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

59DFDFD6-CA1B-4046-9AE0-B0AA524BF7CA.jpeg

Był sobie kiedyś kot, który myślał, ze jest psem, a tak naprawdę był demonem ;)
 
reklama
Do tego okazało się jeszcze ze bede brac udzial w jakims nowym projekcie, jeszcze nie znam szczegolow ale zapowiada sie super i bedzie to szansa na rozwoj. Jest jednak ale 😁 pewnie bede miec zmienione stanowisko wiec zresetuje mi sie srednia do ewentualnego l4 a mialam ladne premie🙄 i tez glupio zajść w ciążę na samym początku, wiec bede miec zagwostke, jesli oczywiście po hsg bedzie ok czy zrobić przerwy. Przerwa po hsg?! Czy ja sie słysze 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ale w życiu, przynajmniej moim zawsze tak jest xD
My swoje życie swoje. Ja miałam schudnac XD
 
reklama
Do tego okazało się jeszcze ze bede brac udzial w jakims nowym projekcie, jeszcze nie znam szczegolow ale zapowiada sie super i bedzie to szansa na rozwoj. Jest jednak ale 😁 pewnie bede miec zmienione stanowisko wiec zresetuje mi sie srednia do ewentualnego l4 a mialam ladne premie🙄 i tez glupio zajść w ciążę na samym początku, wiec bede miec zagwostke, jesli oczywiście po hsg bedzie ok czy zrobić przerwy. Przerwa po hsg?! Czy ja sie słysze 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ale w życiu, przynajmniej moim zawsze tak jest xD
Ale przecież zmiana stanowiska nie resetuje średniej do L4. Co innego jakby Ci zmienili np cały etat na pół. Ale sama zmiana stanowiska nic nie zmienia. Czy się mylę 😛?
Nie robiłam pazów u kosmetyczki nawet raz 😆
Ja też. Chciałam zrobić raz przed ślubem to był Covid i to było nielegalne 🤣...
 
Do góry