reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Słuchajcie, ja byłam u stomatologa i poszło prawie 400 zł... Niby byłam przygotowana na jakiś tam koszt, ale i tak szkoda tej kasy 😒 no więc wkurviłam się, pojechałam do sklepu, i wyebałam kolejne 200 na kosmetyki xD
To ja zbieralam sie tyle do dentysty, bo mi szkoda bylo kasy, ale tez wiem ze mi sie malo zeby psuja wiec na luzie, a odkryłam ze mam takie podstawowe leczenie w pakiecie 🙈🙈
 
reklama
Zalałam kibel domestosem i czekam. Przyszła moja córka i powiedziała, że koniecznie musi wysmarkać nos (w papier toaletowy), więc jej powiedziałam, że ok, tylko tłumaczę, żeby nie spuszczała wody, bo jest tam domestos, a musi być tam jakiś czas, żeby bakterie pozabijał itp itd, dwa razy powtorzylam. Co zrobiła? Spuściła wode... I mówię, że mówiłam, że ma nie spuszczać! Co mi powiedziała? Że sorry, ale nie wiedziała, bo tak przynudzalam, że mnie nie słuchała 😑😑😑 rynce opadajooo
 
Aaa i jeszcze mi przypomnialyscie jak stary zbił moj ulubiony talerzyk z ikei, ktorego juz nie robia, mielismy 2 teraz jest 1. Nie chcialam tez robic o to afery ale jednak bylo mi bardzo przykro. Teraz stara sie go juz nie dotykać xD
 
Ale przecież zmiana stanowiska nie resetuje średniej do L4. Co innego jakby Ci zmienili np cały etat na pół. Ale sama zmiana stanowiska nic nie zmienia. Czy się mylę 😛?

Ja też. Chciałam zrobić raz przed ślubem to był Covid i to było nielegalne 🤣...
W sumie ciekawe bo to chyba bedzie tak ze dojdzie mi drugie stanowisko, bo jednak swoje rzeczy tez jeszcze bede robic 🤷‍♀️
 
Jeszcze z takich przemyśleń o związkach - mój Stary kiedyś przenosił balon z winem i go upuścił. Kilkadziesiąt litrów czerwonego wina zalało podłogę w przedpokoju, kuchni i łazience + zachlapalo płytki w łazience na ścianach i ściany w przedpokoju. Ja jestem człowiek chodzący spokój w takiej sytuacji, w pierwszej kolejności chciałam ratować Starego a dopiero potem martwić się remontem mieszkania. A on bidny powtarzał, że nie jedziemy na pogotowie z jego rozciętą ręką BO WINO SIĘ LEJE. Szkoda mi go było strasznie. W tej samej sytuacji, moi rodzice albo jego rodzice to by się pokłócili na czym świat stoi ;D. Inny temperament ;D.
 
reklama
W sumie ciekawe bo to chyba bedzie tak ze dojdzie mi drugie stanowisko, bo jednak swoje rzeczy tez jeszcze bede robic 🤷‍♀️
Spytałam koleżanki i ona twierdzi, że tylko zmiana wymiaru etatu by zmieniała coś w podstawie naliczenia chorobowego. Zmiana stanowiska albo zmiana w wysokości wynagrodzenia na to nie wpływa - normalnie się liczy dalej średnią z poprzednich 12 miesięcy.
 
Do góry