reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Dziewczyny...czy jest szansa że jest pozna owulacja? Dziś 16 DC pęcherzyk 13mm lekarz mówił że pęcherzyk daje jakieś tam nadzieję i trzeba się starać.... Ogólnie 3 ciążę za mną jedna poroniona na przełomie grudnia stycznia, wszystkie przy stymulacji clo i wszystkie młodsze o 2 tyg
 
reklama
Dziewczyny...czy jest szansa że jest pozna owulacja? Dziś 16 DC pęcherzyk 13mm lekarz mówił że pęcherzyk daje jakieś tam nadzieję i trzeba się starać.... Ogólnie 3 ciążę za mną jedna poroniona na przełomie grudnia stycznia, wszystkie przy stymulacji clo i wszystkie młodsze o 2 tyg
A inne pecherzyki? Ciałko żółte? Płyn w zatoce Douglasa? Trochę za mało informacji :)
 
Nic tylko ten jeden jedyny pęcherzyk w lewym jajniku. Owulacji jeszcze napewno nie było....tak mówił lekarz
pęcherzyk 13 mm to jescze bardzo mały pęcherzyk. Owulacja może być i za tydzień, a może o w ogóle nie być. Na tym etapie nie da się tego określić.
Najlepiej iść za kilka dni na kolejny monitoring
 
Hej Dziewczyny!
Czy miałyście kiedyś tak, że zrobiła Wam się torbiel z pęcherzyka Graffa, który nie pękł?
Jestem już w 34dc, byłam u lekarza bo wszystko mi się opóźnia i powiedział, że urosła torbiel, która ma ponad 3,5cm.
Tydzień temu był pęcherzyk 1,5cm… i ten pęcherzyk byl taki przez 3 tygodnie, nie rósł wcale i nagle w ciągu tygodnia zamienił się w sporą torbiel .😩
Wiecie z czego może to wynikać? Czy któraś z Was miała podobnie?
Bardzo się zmartwiłam :(
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Czy miałyście kiedyś tak, że zrobiła Wam się torbiel z pęcherzyka Graffa, który nie pękł?
Jestem już w 34dc, byłam u lekarza bo wszystko mi się opóźnia i powiedział, że urosła torbiel, która ma ponad 3,5cm.
Tydzień temu był pęcherzyk 1,5cm… i ten pęcherzyk byl taki przez 3 tygodnie, nie rósł wcale i nagle w ciągu tygodnia zamienił się w sporą torbiel .😩
Wiecie z czego może to wynikać? Czy któraś z Was miała podobnie?
Bardzo się zmartwiłam :(
po prostu nie pękł. W większości przypadków wchlonie się w trakcie okresu
 
Do góry