reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

3CC892F9-0803-43DC-97C4-8A9FBA6CACE2.jpeg
 
reklama
Dostalalm wyniki badań tarczycowych. Tsh to za wysokie wiem, a ktoras z was się orientuje co mowia 2 pozostałe?
Wolne terminy u lekarza za 2 tygodnie... bede probowala sie wczesniej wcisnąć
 

Załączniki

  • 20220513_210427.jpg
    20220513_210427.jpg
    418,6 KB · Wyświetleń: 83
F
Dostalalm wyniki badań tarczycowych. Tsh to za wysokie wiem, a ktoras z was się orientuje co mowia 2 pozostałe?
Wolne terminy u lekarza za 2 tygodnie... bede probowala sie wczesniej wcisnąć
Z tego co się orientuję, FT4 to hormon tarczycy, który masz w normie. Anty-TPO to przeciwciała tarczycowe, które też masz w normie :) myślę, że jeśli chodzi o te dwa badania to są ok, ale zobaczysz co Ci lekarz powie, bo TSH powinno być chyba trochę niższe. Ja miałam ostatnio TSH dzień po dniu, najpierw 6,9 i 4,8 (???) oraz anty-TPO 26,26 (przy normie 5,61) i anty - TG 314,04(przy normie 4,11). To już jest źle ;)
 
Chociaż teraz się dopatrzyłam, że Ty masz dużo wyższą normę podaną w swoim laboratorium niż ja jeśli chodzi o anty-TPO🤔
 
reklama
Do góry