reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Sorki dziewczyny ale będę normalnie odpisywać,bo nie ogarniam tego czatu🤦‍♀️okres powinnam dostać 3/4.05 .Jesli chodzi o owulacje, to nie wiem kiedy mam.Nie mam objawów.W marcu lekarz odnotował ze byla mała owulacja,pierwszy raz od lat..
 
Kiedy Ty hiszpańskie progi odwiedzasz ?

No to raczej się domyślam... pytam o markę bo wygląda jak słynne facelle
Test taki, niemiecki, kupiony w DM
20220506_203521.jpg
 
Ja przejechalam 75 km samochodem (ucze sie jeździć od nowa) i cala sie spocila , teraz stary prowadzi a ja piwkuje :D mam weekend wyjebongo :D
Bo ogolnie ja mam taka przypadłość, ze jak mam urodziny to mi odpierdala. Wszystko mi wolno, jem, pije, śpiewam, chodze w koronie. Co roku mi stary kupuje nowa taka z plastiku xD tylko na 30 mialam taka porzadna za 80 zl xD no i zaczyna sie :D najwazniejszy dzien w roku kiedy wolno mi wszystko. Kiedys poszlam do klubu ze stritizem XD
 
reklama
Laski moze głupie pytanie, ale pomimo ze staram się od lat zajsc, to z testami nie mialam do czynienia za bardzo.To prawda ze lepiej robic z pierwszego siku rano?Mam jeszcze jeden, test to mogę jutro powtórzyć, a jeśli znowu cos bedzie to w poniedziałek na bete.. ale boje się nawet dopuścić mysl do siebie ze mogłoby mi się udać..
 
Do góry