reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Endo 9mm a pęcherzyk dominujący 15mm

Ja tez [emoji1666]

No to tak jak mówiłam, ale musisz się liczyć z tym, ze jeśli tempo wzrostu pęcherzyka było wolne i peknalby przy wartości np 24 mm to owu mogłaby być nawet dopiero 1-2 dni temu. Jeśli nie robiłaś owulakow ani nie miałaś późniejszego usg i zrobisz progesteron, który wyjdzie np 4 to być może po prostu owu jednak była później. Zmierzam do tego, żebyś się aż tak nie martwiła wynikiem i miała świadomość, ze taka sytuacja mogła mieć miejsce, jeśli nie masz żadnych innych przesłanek, ze ta owu była napewno w okolicy 20go. Prog bez owulacji jest zdecydowanie bardzo niski, rzędu <1, no i wydziela się skokowo w ciągu dnia, pamiętaj o tym, jak będziesz odczytywać wynik. [emoji16]
 
Dziewczyny mam 27 lat, rocznikowo 28. Staramy się od 2,5 roku. Przez prawie dwa lata nie miałam owulacji, mimo tabletek, zastrzyków na stymulacje...sama byłam środkiem antykoncepcyjnym, bo bez jajeczka nie ma szans. Teraz zaczęłam reagować na zwykłe Clo, jednak przez 3 cykle się nie udało. Zrobiliśmy badania nasienia, a tam wyszło 2% prawidłowych. Skoro sie nie udawało, to lekarz zlecił HBA i Fragmentację. HBA wyszło 68, fragmentacja 40 :( Badane było to około miesiac po szczepieniu, gdzie maz odchorował to szczepienie gorączką. Lekarze mówią, że z takimi wynikami w zasadzie tylko in vitro. W tym cyklu wzięłam większą dawkę Clo i żaden pecharzyk nie urósł...nie wiem, czy wieksza dawka mnie nie blokuje. W 13 dc były dwa pęcharzyki po 11mm, w 17dc były już 4 sztuki ale dalej po 11mm. Od 20 dc dostałam PRIMOLUT NOR. Odstawiłam we wtorek. Dzisiaj monitoring, bo lekarz mówi, że czasami po nim pęcherzyk rusza... powiem Wam, że jestem załamana...u mnie lipa, u męża tak samo :(
 
reklama
Dziewczyny mam 27 lat, rocznikowo 28. Staramy się od 2,5 roku. Przez prawie dwa lata nie miałam owulacji, mimo tabletek, zastrzyków na stymulacje...sama byłam środkiem antykoncepcyjnym, bo bez jajeczka nie ma szans. Teraz zaczęłam reagować na zwykłe Clo, jednak przez 3 cykle się nie udało. Zrobiliśmy badania nasienia, a tam wyszło 2% prawidłowych. Skoro sie nie udawało, to lekarz zlecił HBA i Fragmentację. HBA wyszło 68, fragmentacja 40 :( Badane było to około miesiac po szczepieniu, gdzie maz odchorował to szczepienie gorączką. Lekarze mówią, że z takimi wynikami w zasadzie tylko in vitro. W tym cyklu wzięłam większą dawkę Clo i żaden pecharzyk nie urósł...nie wiem, czy wieksza dawka mnie nie blokuje. W 13 dc były dwa pęcharzyki po 11mm, w 17dc były już 4 sztuki ale dalej po 11mm. Od 20 dc dostałam PRIMOLUT NOR. Odstawiłam we wtorek. Dzisiaj monitoring, bo lekarz mówi, że czasami po nim pęcherzyk rusza... powiem Wam, że jestem załamana...u mnie lipa, u męża tak samo :(
Bardzo mi przykro,ściskam mocno i trzymam kciuki za monitoring
 
Do góry