reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Cześć dziewczyny. Widzę, że dużo z was jest zaszczepionych, a wręcz traktujecie to jako oczywistość, więc chciałam zapytać czy macie może jakieś źródła na temat badań na temat szczepień na covid w ciąży czy też tuż przed nią?

Ja nie jestem zaszczepiona. Nie jestem jakimś ultraantyszczepionkowcem, ale 2 lata to moim zdaniem trochę mało, żeby dokładnie zbadać temat wraz ze wszystkimi ewentualnymi skutkami ubocznymi (szczególnie jeśli miałyby one ujawniać się po dłuższym czasie). Do tej pory nawet wśród lekarzy spotykałam się z różnymi opiniami na ten temat, dlatego jeśli dysponujecie jakimiś źródłami badań klinicznych to chętnie się zapoznam.

Ps. Po 43 dniach cyklu w końcu pojawiła się u mnie miesiączka. W pewnym sensie czuję ulgę, bo przynajmniej mogę liczyć od dziś nowy cykl. Co więcej, może uda mi się w tym cyklu zrobić na nfz monitoring, bo miałam wcześniej zarezerwowaną wizytę, którą miałam zamiar odwołać, na rzecz wizyty u ,,swojego'' ginekologa prywatnie, ale po tym przesunięciu wypada mi w dniach możliwej owulacji, więc nie odwołuję i zobaczymy :)
 
reklama
Pytanie czy zostanie z Tobą na dłużej [emoji16]
Jak było działane to tylko się cieszyć [emoji23]
Ja w tym cyklu w zasadzie nie umiem powiedzieć czy i kiedy miałam owu mimo, że robiłam testy i mierze temperature[emoji23]
Już 12 dc i własnie zdziwił mnie skok temp nagle [emoji51]
 
Pytanie czy zostanie z Tobą na dłużej [emoji16]
Jak było działane to tylko się cieszyć [emoji23]
Ja w tym cyklu w zasadzie nie umiem powiedzieć czy i kiedy miałam owu mimo, że robiłam testy i mierze temperature[emoji23]
Całe szczęście wczoraj było w razie co... Ale w piątek po USG ocena terminu owulki wypadała na wtorek dopiero... dziś mam USG to zobaczymy jak się jedno ma do drugiego 😁
 
Pytanie czy zostanie z Tobą na dłużej [emoji16]
Jak było działane to tylko się cieszyć [emoji23]
Ja w tym cyklu w zasadzie nie umiem powiedzieć czy i kiedy miałam owu mimo, że robiłam testy i mierze temperature[emoji23]
Ogólnie to ja już jakiś czas tego nie sprawdzałam ale że mąż ma mniejsze potrzeby ostatnio przez stresy wiec chcemy zwiększyć sobie szansę 🙂
 
reklama
Do góry