reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

To lekarz zdecydował o naturalnym czy to Twoja preferencja?
Lekarz ale uzasadniając to.
Mam te mutacje, które wyszły w badaniach na trombofilię i on nie chce we mnie ładować sztucznie estrogwnu, który może powodować problemy z krzepliwością.

Mam naturalne owulacje i brak problemów hormonalnych więc według niego lepiej dla mnie będzie z tego korzystać.
 
reklama
Ciaza, z której jest corka była na wlewach z Intralipidu, encortonie, heparynę, euthyroxie. Magnezie, zelazie, duphastonie i prenatalu. Teraz tez mam ten zestaw ale komorki nk mi podskoczyły. Bede dobierać inne dawki chyba. No i najbardziej dyskusyjny jest encorton przy kp, ale ma very low risk. No ale zawsze jest.
No to mamy podobny zestaw tylko ja bez intralipidu. Encorton do 5mg ponoć w pokarmie niewykrywalny nawet jest znalazłam taki fajny artykuł na ten temat. Ja euthytox 12,5 biorę ale w ciąży mi skacze os razu strasznie że musiałam praktycznie od razu wskoczyć na dawkę 100. Ja bym do tego zestawu musiała właśnie dołożyć sporą dawkę progesteronu
 
Lekarz ale uzasadniając to.
Mam te mutacje, które wyszły w badaniach na trombofilię i on nie chce we mnie ładować sztucznie estrogwnu, który może powodować problemy z krzepliwością.

Mam naturalne owulacje i brak problemów hormonalnych więc według niego lepiej dla mnie będzie z tego korzystać.
A ja mam nadzieję że życie cię pozytywnie zaskoczy i wszystko pójdzie gładko 😘😘
 
No to mamy podobny zestaw tylko ja bez intralipidu. Encorton do 5mg ponoć w pokarmie niewykrywalny nawet jest znalazłam taki fajny artykuł na ten temat. Ja euthytox 12,5 biorę ale w ciąży mi skacze os razu strasznie że musiałam praktycznie od razu wskoczyć na dawkę 100. Ja bym do tego zestawu musiała właśnie dołożyć sporą dawkę progesteronu
Ewidentnie dołożę teraz progesteron dopochwowo. Duphaston i to 3x1 mam wrazenie ze malo pomogl. Ja encorton w staraniach 7.5 mg w ciazy 10 mg
 
Hejo ! Mam wyniki po 3 zastrzykach z accofilu. Jest chyba nie tak kiepsko ?
 

Załączniki

  • 53479B23-AAC1-4413-B572-DF21E23445B2.jpeg
    53479B23-AAC1-4413-B572-DF21E23445B2.jpeg
    186,8 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Do góry