reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Progesteron wydziela się pulsacyjnie. W jednej chwili jest mniej, w drugiej więcej. Twój prog potwierdza wystąpienie owulacji. Czy jest za mało? Moim zdaniem nie, mamy tu koleżankę w ciąży z progiem na początku 7, wiec 10 jest ok.
Mój ginekolog twierdzi, że jak w takim pojedynczym badaniu jest 6 albo więcej to według badań jest ok.
 
Już pisałam wcześniej. My trochę odpuściliśmy. Nie miałam potwierdzonej owu. Nie byłam na żadnym monitoringu, nie mierzyłam temperatury. Ja twierdzę tylko po fakcie, że odkąd zaczęłam brać metformine to miałam cykle jak w zegarku.

Nie jestem w stanie wszystkiego nadrabiać i pamiętać [emoji6] No to jak nie monitorowalas to mogło się wszystko poprzesuwać. Jeśli @ spóźnia się wg Ciebie 2 tygodnie to poszłabym do ginekologa.
 
Mój ginekolog twierdzi, że jak w takim pojedynczym badaniu jest 6 albo więcej to według badań jest ok.

Ja już różne opinie słyszałam. Jedna lekarka powiedziała ze i 3 wystarcza jeśli jest pojedyncze badanie. Jeden lekarz powiedział ze pojedyncze badanie w ogóle jest bez sensu [emoji16] grunt to mieć świadomość jak to działa
 
Ja już różne opinie słyszałam. Jedna lekarka powiedziała ze i 3 wystarcza jeśli jest pojedyncze badanie. Jeden lekarz powiedział ze pojedyncze badanie w ogóle jest bez sensu [emoji16] grunt to mieć świadomość jak to działa
Tak, np mi ginekolog powiedziała, ze jak jest więcej niż 4 to znaczy, ze była owulka. Fuck logic. Ale no dokładnie tak jak móisz - ważnę, zeby wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi :)
 
Tak mi powiedział że 6 to na pewno owu było, jak jest bodajże więcej niż 3 albo 4 to niby też większość badań tak twierdzi. Ale ja akurat nie miałam (jeszcze) mniej niż 6 więc może dlatego się na tym 6 skupił ;).
 
reklama
A wiesz na pewno że to było 7dpo :p? Bo ja ostatnio robiłam proga, wyszedł ponad 6 a dwa dni później dostałam okresu więc raczej w moim przypadku to nie było 7dpo 🙃. Możliwe że 7dpo był wyższy xD
wg temperatury jest to 7dpo (a u mnie skoki są konkretne i bardzo widoczne) + wiadomka, że obserwacja, ale jej i testom owu nie ufam, bo mnie chcieli oszukać w 12 dc i zapowiadali owulację, alw temperatura się nie dała i odkryła oszustwo 😂 Owulację mialam 20dc gdzie temp. 36,54 i potem już od 21dc temperatura 37, która utrzymuje się w linii aż do dziś 😝 No, ale na 100% pewna nie jestem 😁
 

Załączniki

  • 82de6c50-75b8-4025-859f-c1207bddad3e.jpg
    82de6c50-75b8-4025-859f-c1207bddad3e.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 46
Do góry