reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Siemanko!Miłego dnia :)
Ja dziś na obiad mam pupety w sosie pomidorowym i chyba sobie jakiśmakaron z warzywami do tego zrobię. Stary w biurze, więc robię tylko dla siebie.
Dziś jadę do fryzjera na podcięcie końcówek. Będę musiała sama poprowadzić auto, bez starego obok :O
Dziękuję dziewczyny za wszystkie komplementy :D jesteście kochane <3
 
Siemanko!Miłego dnia :)
Ja dziś na obiad mam pupety w sosie pomidorowym i chyba sobie jakiśmakaron z warzywami do tego zrobię. Stary w biurze, więc robię tylko dla siebie.
Dziś jadę do fryzjera na podcięcie końcówek. Będę musiała sama poprowadzić auto, bez starego obok :O
Dziękuję dziewczyny za wszystkie komplementy :D jesteście kochane <3
Trzymam kciuki!
 
Dziewczyny miałam zacząć zaraz sprzątać, podeszłam do okna podnieść roletę, patrzę a na ścianie rozjebana mucha (oczywiście nieposprzątana) wkurw na starego nr 1, ogarniam salon, rzeczy do prasowania na deskę, a tam dwie koszulki starego ciul wie z kiedy (bo po co schować do komody) wkurw nr 2. Idę na górę żeby przemyśleć plan działania od czego zacząć sprzątanie tego pyłu, a tam kurva dalej folia wisi (chociaż mówiłam staremu, że do musi to ściągnąć, bo ja tam nie sięgnę, a będę sprzątać), do tego kawałek płyty drewnianej osb i inne pierdy (nawet frajerzyna tego nie wyniósł) i zalała mnie krew 🤬 Mam w chooj roboty, a ten mi jeszcze dołożył! A potem wróci z pracy zadowolony, że ma posprzątane i może gruntować!! O nie!! Tak mi dziś zalazł za skórę, że lepiej niech się nie zbliża, bo zabiję! 😡 Normalnie płakać mi się chce ze złości 😤
 
Siemanko!Miłego dnia :)
Ja dziś na obiad mam pupety w sosie pomidorowym i chyba sobie jakiśmakaron z warzywami do tego zrobię. Stary w biurze, więc robię tylko dla siebie.
Dziś jadę do fryzjera na podcięcie końcówek. Będę musiała sama poprowadzić auto, bez starego obok :O
Dziękuję dziewczyny za wszystkie komplementy :D jesteście kochane <3
Powodzenia Lady car (ooo) 🤞🤞 😅
 
Cześć Dziewczyny! U mnie dziś pieczona feta z pomidorkami i makronem, a do tego grillowany bakłażan (załączam zdjęcie poprzedniego bo to bardzo dobrze wyglądające danie:D). Korzystam z ostatnich dni działającego piekarnika.

Piękne macie pieski! Ja od czasu kiedy zaczęliśmy mieć pieska stałam się totalna psiara i kocham wszystkie! :) to Sawa tez pozdrawia i tez życzy dobrego dnia ;) drugi piesek to piesek mojego taty ;)
 

Załączniki

  • 4A7EDDEF-4416-43DB-96FD-16C354DCF793.jpeg
    4A7EDDEF-4416-43DB-96FD-16C354DCF793.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 84
  • EA3C5523-4991-48C7-8064-5C6197B572DB.jpeg
    EA3C5523-4991-48C7-8064-5C6197B572DB.jpeg
    2,6 MB · Wyświetleń: 93
  • E48857AA-CF13-4A56-8B2B-93E8345D5E55.jpeg
    E48857AA-CF13-4A56-8B2B-93E8345D5E55.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 76
  • 2C5F9BF6-73CF-4D01-931A-290E0E335731.jpeg
    2C5F9BF6-73CF-4D01-931A-290E0E335731.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 68
  • D66D9068-38C4-44A3-AC73-9B9295E7DE39.jpeg
    D66D9068-38C4-44A3-AC73-9B9295E7DE39.jpeg
    387 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Cześć Dziewczyny! U mnie dziś pieczona feta z pomidorkami i makronem, a do tego grillowany bakłażan (załączam zdjęcie poprzedniego bo to bardzo dobrze wyglądające danie:D). Korzystam z ostatnich dni działającego piekarnika.

Piękne macie pieski! Ja od czasu kiedy zaczęliśmy mieć pieska stałam się totalna psiara i kocham wszystkie! :) to Sawa tez pozdrawia i tez życzy dobrego dnia ;) drugi piesek to piesek mojego taty ;)
Kochom ten makaron ❤️ Kochom te psy ❤️
Ja kocham wszystkie psy 😈
 
Do góry