reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Ja marzę w tym roku o zagranicznych wakacjach (nigdy na takich nie byłam), bardzo żałuję że rok temu zrezygnowaliśmy (przez covidowe restrykcje) z podróży poślubnej na Kretę. Męczę o to starego, ale mimo prawa pracy on ma ciężko z urlopem nawet na te 10 dni, a poza tym widzę, że mu kasy szkoda.
Ja byłam kilka razy na wakacjach za granicą, ale Kretę wspominam najlepiej :) nie wiem czemu ale tak mnie urzekła ta wysepka, jest tam tyle do zwiedzania, plaże i widoki zapierające dech w piersiach, dla przykładu Cypr i Majorka nie są w moim odczuciu w połowie tak fajne jak Kreta. I wbrew pozorom jest tam tanio! To były chyba nasze najtańsze wakacje bez all in 😀


ooo my za 3 tygodnie właśnie lecimy na Kretę. Też jakby w ramach podróży poślubnej, bo nie byliśmy na porządnej.
Na która stronę lecicie? Jak w pobliże hersonissos to zdradzę Ci MEGA miejscówkę gdzie możesz się opalać cały dzień z gołą rzycią, uprawiać seks i nikt Cię nie zobaczy 😀 i nie to, ze jakieś dzikie w krzakach ale normalny elegancki placyk z parasolem itd jak ktoś nie wie ze tam jest to miejsce to za nic w świecie tam nie trafi 😀
B6CAF00A-42C1-4E59-AC82-DF7BB4238FAB.jpeg
 
reklama
Ja byłam kilka razy na wakacjach za granicą, ale Kretę wspominam najlepiej :) nie wiem czemu ale tak mnie urzekła ta wysepka, jest tam tyle do zwiedzania, plaże i widoki zapierające dech w piersiach, dla przykładu Cypr i Majorka nie są w moim odczuciu w połowie tak fajne jak Kreta. I wbrew pozorom jest tam tanio! To były chyba nasze najtańsze wakacje bez all in 😀



Na która stronę lecicie? Jak w pobliże hersonissos to zdradzę Ci MEGA miejscówkę gdzie możesz się opalać cały dzień z gołą rzycią, uprawiać seks i nikt Cię nie zobaczy 😀 i nie to, ze jakieś dzikie w krzakach ale normalny elegancki placyk z parasolem itd jak ktoś nie wie ze tam jest to miejsce to za nic w świecie tam nie trafi 😀Zobacz załącznik 1402573
kurcze, niestety tam kawałek mamy :D a mojemu stremu marzy się bzykanie gdzieś w miejscu publicznym :D
 
Ja byłam kilka razy na wakacjach za granicą, ale Kretę wspominam najlepiej :) nie wiem czemu ale tak mnie urzekła ta wysepka, jest tam tyle do zwiedzania, plaże i widoki zapierające dech w piersiach, dla przykładu Cypr i Majorka nie są w moim odczuciu w połowie tak fajne jak Kreta. I wbrew pozorom jest tam tanio! To były chyba nasze najtańsze wakacje bez all in 😀



Na która stronę lecicie? Jak w pobliże hersonissos to zdradzę Ci MEGA miejscówkę gdzie możesz się opalać cały dzień z gołą rzycią, uprawiać seks i nikt Cię nie zobaczy 😀 i nie to, ze jakieś dzikie w krzakach ale normalny elegancki placyk z parasolem itd jak ktoś nie wie ze tam jest to miejsce to za nic w świecie tam nie trafi 😀Zobacz załącznik 1402573
Twój post, a zwłaszcza jego druga część zostaną przeze mnie wykorzystane do urabiania starego. Może na początek września chociaż dałby radę coś z urlopem załatwić. Piękne zdjęcie, jestem oczarowana😍
 
Wracając do seksów to ja też lubię rano 😍 jakoś mnie to bardzo pociąga ale rzadko teraz możemy sobie na to pozwolic a jak już to na wariata jak mały bajki ogląda 🙈🙈 dziś się nam tak przydarzyło 😂 mąż zapomniał chusteczek i wolał syna że ma katarek i czy może mu podać 😂😂😂 normalnie pathologyyyyyy😂😂😂😂
 
Kolejny cykl się mi jakoś wydłuża owulacja coraz później jest dziś 15 CD i dopiero coś tam się zapowiada a śluz napiernicza od 6 CD 😱😱 muszę sprawdzić te teorię że śluz zanika a potem owu jest 🤔🤔 moja gin jeszcze mi zawsze mówiła że ważniejsze są seksy przed owu. Plemniki muszą jeszcze dojrzec w drogach rodnych i takie dopiero mają czekać na owu
 
reklama
Mi inozytol też jakoś zarąbał cykl i nie wiem czy w następnym go nie odstawie. Macie cos godnego polecenia z tymi dwoma formami? Z tego prenacaps kurcze drogo to wychodzi 😱 tyle supli dla mnie i dla starego że szok 🤐🤐🤐 jeszcze musze go do urologa na kontrolę wysłać bo trzy lata temu miał operowane żylaki powrózka i trza się upewnić że wszystko ok 🤔🤔🤔🤔🙈🙈🙈🙈🙈🙈
 
Do góry