reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Tyłozgięcie podczas standardowego usg :) A miałam rok temu robiony rezonans kręgosłupa i na nim bardzo dobrze widać jak bardzo mam tyłozgiętą :) Ja Nimesil biorę jak już mam spadki ciśnienia i mnie skręca z bólu, teraz myślałam że nie jest tak źle i standardowo ibuprom max wystarczy, ale nie dał rady. Więc lecę tak: ibuprom max 400mg, no-spa max x2 i kolejno pyralginę 1g. Stwierdziłam że jak nie pomoże to wezmę ten Nimesil bo ostatni mi został więc traktuję jak złoto 😁 Ale żelazny zestaw pomógł.

A tak z czytając dziś wpisy dziewczyn które dopiero zaszły i mówią że zapraszają na styczniowy wątek, mąż jest z lutego i fajnie by tak było, więc wklepałam sobie datę porodu jakbym w tym cyklu zaszła (😂😁) i wyszło mi 14 luty 😍
ja z córka miałam termin na 14 lutego i baaaardzo nie chciałam wtedy urodzić 😝 Na szczęście się pospieszyła i urodziła się 9 lutego 😁
 
reklama
Dziewczyny otrzymałam wyniki cytologii płynnej i genotypowania wirusa HPV ! Miałam HPV 16, który był odpowiedzialny za mojego raka szyjki macicy i jest czyściutko ☺️ cytologia czyściutko i nie ma HPV po operacji ☺️ tak bardzo się cieszę ☺️ wszystkim z was życzę zdrówka i zdrowej ciąży !
To super wiadomość :)! Jak pokonałaś tego dziada, to ze wssystkim sobie poradzisz!
 
Kurde tak sobie w jakiejś grupie na fb patrzę, że dziewczyny wrzucają kreski czy cienie i tęsknię za tym robieniem nagminnie testów i doszukiwaniu się kresek.. czy to choroba? :D
Jeśli tak, to też na nią choruje, choć dawno nie testowałam xD zamierzam zamówić pakiet testów, tylko nie wiem gdzie za bardzo. Może zainstaluje shopee, tam są darmowe dostawy 😁
 
reklama
Do góry