reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny. Jestem po usg (19 dc). Owu była wczoraj albo przedwczoraj :) bardzo się cieszę bo cykl uległ skróceniu a pecherzyk sam pękł.
Nie zapytałam lekarza a zastanawiam się czy po owu konieczne jest branie inofemu? Orietujecie się?
Biorę go z uwagi na długie cykle i pcos.
 
A jak tam u was sytuacja na drogach? W Poznaniu potop 😂 jechałam godzinę zamiast 20 minut, ale przynajmniej pośpiewałam sobie w samochodzie 😂
U nas tez leje, ale my siedzimy w domu ;) wiec mnie deszcz cieszy bo było tak sucho, ze wszystkie rośliny marniały w oczach :( liczę na to, ze to wszystko trochę odżyje.
 
A jak tam u was sytuacja na drogach? W Poznaniu potop 😂 jechałam godzinę zamiast 20 minut, ale przynajmniej pośpiewałam sobie w samochodzie 😂
U mnie dopiero teraz burza, ale mąż wracał dziś 3 godziny z pracy bo był wypadek i cała ekspresówka była zamknięta i był jeden wielki korek 🤦‍♀️ Zazwyczaj zajmuje mu to maks 40 minut 😅
 
Cześć dziewczyny mam pytanie wczoraj byłam. Na monitoringu 9dc endo 4mm pęcherzyk dominujący 13 mm, Teraz zauważyłam brązowe plamienie dosyć duzo bardzo ciemna brązowa krew, na usg nic nie mówiła że coś jest nie tak, nigdy tak nie miałam jak myślicie co to może być? Boję się że coś z hormonami nie tak i w tym cyklu znowu dupa blada będzie, chyba że mi coś naruszyła tam w środku? Idę znowu do niej w czwartek na monitoring zobaczymy co mi powie...
 
reklama
Do góry