reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny , wyszedł mi taki sam cienias jak wczoraj wiec nie robię już testów bo to na mnie negatywnie wpływa i nie potrzebnie się nakręcam 😩aż mnie zaczął brzuch pobolewac z tego wszystkiego 😩 zrobię jakiś lepszy za kilka dni i wtedy zobaczę 😞 pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczyny , wyszedł mi taki sam cienias jak wczoraj wiec nie robię już testów bo to na mnie negatywnie wpływa i nie potrzebnie się nakręcam 😩aż mnie zaczął brzuch pobolewac z tego wszystkiego 😩 zrobię jakiś lepszy za kilka dni i wtedy zobaczę 😞 pozdrawiam
Hej :) jesli wyszedl cienias to moze cos jest na rzeczy ;) przypomnij ktory dc dzis masz?
 
Nikt tu nie jest ginekologiem koleżanki, wiec nikt nie wie jaki miał zamiar, tymbardziej, ze koleżanka nie napisała czy jest jakieś przypuszczenie, wiec skoro padło pytanie, to będą odpowiedzi „zgodnie z własnym doświadczeniem”. Nie ma się tu co dziwić [emoji2368] sama jestem zaskoczona kolejnością badań i sama zadbałabym te same pytania co [mention]jotte [/mention]



A niby czemu? Po progu? Prog badany 12 dpo to będzie spadał [emoji2368] ta informacja nic nie daje, a napewno nie mówi o tym, ze owu nie było.



Napewno nie pomyliłaś tego badania z TSH? Z reguły te podstawowe badania (LH, FSH, prolaktyna, estradiol) wykonuje się w 3-5dc i [mention]jotte [/mention] ma tu racje zastanawiając się, czy aby napewno nie doszło do pomyłki. Jeśli dokładnie takie było zalecenie to tylko lekarz będzie wiedział co chciał uzyskać, bo chyba wszyscy inni na „dzień dobry” przy rozpoczęciu diagnostyki badają te hormony na początku cyklu - zreszta możesz sobie to wygooglowac.

Progesteron z tego co pamietam badany był jakies 12 dpo, wiec zupełnie naturalnie, ze ma taką a nie inną wartość - swój szczyt osiąga ok. 7 dpo (zwykle po prawidłowej owulacji wynosi powyżej 10) i przed miesiączką spada. Jego spadek może czasem powodować plamienia przed miesiączka.
Na pewno nic nie pomyliłam. Nawet ginekolog mówił żebym nie robiła tych badań jak dostanę @, że trzeba będzie poczekać do następnego cyklu. Dziwne dziwne. No nic dzięki wielkie dziewczyny, zobaczę co na to ginekolog 🙂🙂
 
Hej. Nie wiem co o tym myśleć....? Zrobiłam tak od niechcenia,dzisiaj 10dzien luteiny, więc kontroluje co i jak...
Brzuch mnie boli jak na @ A nerwy mam takie, że męża i dzieci bym wysłała w kosmos.
Co myślicie?
20210522_074637.jpeg
 
Na pewno nic nie pomyliłam. Nawet ginekolog mówił żebym nie robiła tych badań jak dostanę @, że trzeba będzie poczekać do następnego cyklu. Dziwne dziwne. No nic dzięki wielkie dziewczyny, zobaczę co na to ginekolog [emoji846][emoji846]

Czemu trzeba będzie poczekać do jeszcze następnego? Koniecznie popytaj, bo jestem zaintrygowana [emoji16]
 
Ja nie wierzę dziewczyny. Dlatego od razu zrobiłam drugi test, dzisiaj kupię innej firmy i jutro z rana znowu zatestuje. Objawy mam jak na typowy okres.

Objawy wcześniej ciąży są w zasadzie zbieżne z tymi miesiączkowymi, wiec póki co wszystko w normie [emoji6] powodzenia!
 
reklama
Dziękuję dziewczyny. W ciąży byłam 3x (nie licząc biochemicznych) i nigdy mnie brzuch nie bolał....Właśnie brak bolu był dla mnie sygnałem, że coś jest na rzeczy. Tym razem typowa zmylka.
Jest to 5cs i pierwszy z castagnus, Ovulomed max (tylko do owulacji, bo za słodki i dalej się nie zmuszalam) no i 8 maja zaczęłam mówi Nowennę Pompejanska w tej intencji [emoji7] wszystkie moje działania przyniosły skutek....
Aaaa i jeszcze miała sporo na głowie, więc myśl o ciąży mi nie towarzyszyła od rano do nocy.
Gryfin liczę, że jutro do mnie dołączysz, no i trzymam kciuki za resztę dziewczyn!
 
Do góry