reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 😊💛 Jak Cię czujecie? Który dc? Ktoś testuje? 😁 U mnie dzisiaj 7dc i czuję się ok chociaż jestem bardziej zmęczona niż zwykle, podejrzewam że to przez pogodę, wysokie ciśnienie jest od paru dni, też tak macie 🤔
Ja dziś mam 15dc. Przytulanki uskuteczniamy od wczoraj do pt. Potem Maz wyjeżdża. Nie nastawiam się. Bo pomimo środka cyklu (cykle 29dniowe) brak śladów owulacji,więc pewnie się przesunela i wypadnie jak Maz wyjedzie...
Trudno, życie 😊
 
reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 😊💛 Jak Cię czujecie? Który dc? Ktoś testuje? 😁 U mnie dzisiaj 7dc i czuję się ok chociaż jestem bardziej zmęczona niż zwykle, podejrzewam że to przez pogodę, wysokie ciśnienie jest od paru dni, też tak macie 🤔
ja dziś 24dc, cykle mam 28dniowe i już chciałabym zrobić test, ale jeszcze się wstrzymuję do sb/ndz (we wtorek @) bo wątpię że doczekam do wtorku z testem. Chociaż też się na ten cykl nie nastawiam jednak, oprócz jakiś pobolewań w jajnikach i bólu w krzyżu nie mam żadnych objawów świadczących o tym, że coś tam mogło się stać ;)
 
Hej dziewczyny,
Czy Wam też dokuczają podczas starań częste infekcje układu moczowego? Jak sobie z nimi radzicie?
 
Hej. Miałam testować dopiero we wtorek po dniu spodziewanej miesiączki. Wczoraj byłam na badaniach krwi i zrobiłam betę. No i wynik 13,7 [emoji7] w piątek powtórka [emoji16] miłego dnia [emoji16]
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was [emoji4][emoji169] Jak Cię czujecie? Który dc? Ktoś testuje? [emoji16] U mnie dzisiaj 7dc i czuję się ok chociaż jestem bardziej zmęczona niż zwykle, podejrzewam że to przez pogodę, wysokie ciśnienie jest od paru dni, też tak macie [emoji848]
 
Hej dziewczyny,
Czy Wam też dokuczają podczas starań częste infekcje układu moczowego? Jak sobie z nimi radzicie?
Ja miałam bardzo często, ostatnio nie i mam nadzieję że nie pojawi się..
Przy ostatnim zapaleniu pęcherza rozmawiałam z lekarka i tak :
Po pierwsze ale to raczej wiadomo wszelkie leki koniecznie trzeba wziąć do ostatniej tabletki nawet jak nie ma objawow,
Wysłała mnie na usg jamy brzusznej żeby sprawdzić czy z nerkami wszystko ok.
Mówiła że przy następnym zapaleniu żebym od razu poszła na posiew moczu przed zażyciem jakichkolwiek leków (ostatnio wzięłam Furagine więc już było za późno)
Przede wszystkim higiena - mycie przed stosunkiem ja i mąż,
Żeby też często się podmywać przy korzystaniu z toalety
Jeśli chodzi o baseny, Morze jeziora to kąpiel w tamponie - jest w wodzie wiele różnych bakterii a jak mam do tego skłonność to tampon trochę ochroni
 
DziewcZyny jak się w tym cyklu nie udało to zawieszamy staranka :(
Byłam dziś na gastroskopii i jak na moj wiek nie za ciekawy żołądek... helicobacter pylori, refluks (chociaż nie mam objawów) i na trzonie i dnie żołądka brukowa(?) śluzówka. Jestem załamana :( jak się nie udało to od 1sc biorę antybiotyki :(

Trzymam za Was wszystkie kciuki i napewno tutaj z Wami będę ❤️
Nic się nie martw :) jak weźmiesz blokery i antybiotyki będzie oki ja w wieku 24 lat zdiagnozowalm 4 wrzody 3 na żołądku i jeden na dwunastnicy . Kuracja pomoże :)
 
Dziewczyny czym się różnią zioła Ojca Sroki od ziół Ojca Klimuszki? Które zamówić? Piłyście, któreś z nich? 🤔
 
reklama
Hej, możecie mi powiedzieć coś więcej o duphastonie? Czy on zmienia coś w długości cyklu? Czy normalnie mogę się testować w dniu spodziewanej 🙈 ?
W sumie lekarka mi powiedziała tylko, że ma on pomoc w fazie po owulacji.
 
Do góry