reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Konsultowałaś to z lekarzem?
U mnie sytuacja wygląda tak: zaszłam w ciąże w drugim cyklu po odstawieniu anty. W 8 tygodniu okazało się, że jajo jest puste (poronienie zatrzymane). W szpitalu zrobili zabieg. Po dwóch tygodniach lekarz stwierdził, że wszystko wygląda Ok. @ przyszła po 33 dniach od zabiegu. Teraz mam drugi cykl po poronieniu-34 dzień, testy negatywne a na @ się nie zapowiada. Normalnie miałam cykle 30 dni, regularne. Strasznie mnie to stresuje
Jestem w trakcie obserwacji, bo w grudniu miałam torbiel czynnościową i brałam leki. Teraz cykl trwał 38 dni, w marcu mam wizytę. Będzie dobrze :) nie zaszkodzi skonsultować tego z lekarzem, jeśli miałoby Cię to uspokoić ;)
 
reklama
Straszne dużo już tych wpisów. Troszkę przeczytałam i postanowiłam też się odezwać:)
Z narzeczonym postanowiliśmy 3 miesiące temu,że w sumie możemy starać się o bejbika . Mieszkamy razem, kochamy się i planujemy przyszłość. Bardzo byśmy chcieli. Niestety nie udalo się.
Co miesiąc się staramy. Jestem 2 dni przed @. Robiłam test przedwczoraj popoludniu u wydawalo mi się,że jest tam jakiś cień. Byl to test płytowy. Wczoraj rano zrobiłam innej firmy test strumieniowy ale wyszedl negatywnie. Wiem,że to o niczym nie świadczy ale boję sie,że znowu nic z tego. Niedługo pomyśle,że coś jest ze mna albo z moim małże nie tak.
Mam jakieś objawy ale nie wiem czy pod ciążę.
-kłucie jajnika lewego. Czasami ciągnie mnie do lewej nogi/uda. Przerywalnie. Nie cały czas. Czasami mnie zakluje też prawy jajnik. A czasami podbrzusze.
-Pieczenie z lewej strony jajnika,
-Bardzo chce mi się pić. Często mam taka suchość w ustach.
-mocz oddaje częściej niż zazwyczaj.
-na piersiach jedynie widze bardziej widoczne żyły ale akurat to mam przed okresem. Raz tylko jak sie polozylam na brzuchu to mnie zapiekla lewa piers. Na tą chwilę nie bolą mnie.
-Mam jakiś napad na słodycze. Potrafię zjeść cukierki a zaraz jem batona. Tak jak właśnie wczoraj. Ledwo zjadlam zupe to już zaczelam wcinac słodycze. Zdarza się,że w ogóle nie chce mi się jeść.
-Czasami zakolata mi się w głowie. Wczoraj mialam wolny dzień. Poszlam spać po 1 w nocy ale obudziłam się po 11. Zjadlam sniadanie i zrobiłam obiad. Tak mnie zmęczenie męczył.
Nie wiem jak ja wytrzymam do dnia @. ;(
 
Straszne dużo już tych wpisów. Troszkę przeczytałam i postanowiłam też się odezwać:)
Z narzeczonym postanowiliśmy 3 miesiące temu,że w sumie możemy starać się o bejbika . Mieszkamy razem, kochamy się i planujemy przyszłość. Bardzo byśmy chcieli. Niestety nie udalo się.
Co miesiąc się staramy. Jestem 2 dni przed @. Robiłam test przedwczoraj popoludniu u wydawalo mi się,że jest tam jakiś cień. Byl to test płytowy. Wczoraj rano zrobiłam innej firmy test strumieniowy ale wyszedl negatywnie. Wiem,że to o niczym nie świadczy ale boję sie,że znowu nic z tego. Niedługo pomyśle,że coś jest ze mna albo z moim małże nie tak.
Mam jakieś objawy ale nie wiem czy pod ciążę.
-kłucie jajnika lewego. Czasami ciągnie mnie do lewej nogi/uda. Przerywalnie. Nie cały czas. Czasami mnie zakluje też prawy jajnik. A czasami podbrzusze.
-Pieczenie z lewej strony jajnika,
-Bardzo chce mi się pić. Często mam taka suchość w ustach.
-mocz oddaje częściej niż zazwyczaj.
-na piersiach jedynie widze bardziej widoczne żyły ale akurat to mam przed okresem. Raz tylko jak sie polozylam na brzuchu to mnie zapiekla lewa piers. Na tą chwilę nie bolą mnie.
-Mam jakiś napad na słodycze. Potrafię zjeść cukierki a zaraz jem batona. Tak jak właśnie wczoraj. Ledwo zjadlam zupe to już zaczelam wcinac słodycze. Zdarza się,że w ogóle nie chce mi się jeść.
-Czasami zakolata mi się w głowie. Wczoraj mialam wolny dzień. Poszlam spać po 1 w nocy ale obudziłam się po 11. Zjadlam sniadanie i zrobiłam obiad. Tak mnie zmęczenie męczył.
Nie wiem jak ja wytrzymam do dnia @. ;(
Ja mając podobne objawy miałam torbiel czynnościową :(
 
Dziewczyny pomocy ,
Jestem dzień przed okresem, dziś w południe zrobiony test - pozytywny. Druga kreska lekka ale widoczna. Godzinę później kupiłam dwa kolejne testy , oba negatywne. Jeden był tej samej firmy co ten pozytywny, drugi innej. Jest możliwość ??
dlaczego tylko jeden jest pozytywny? Dołączyłam zdjęcie tego pierwszego, możecie zerknąć? (Bety nie mogę tak łatwo zrobić, jestem za granica, musiałabym czekać kilka dni) dajcie proszę znać
Dziewczyny sytuacja wyglada następująco:
Dziś rano zrobione dwa testy, żadnej kreski. Około 20 min na obu testach druga jasna kreska ale widoczna.
Jest ciąża rozumiem? Czy jeżeli od razu kreski nie widać to lepiej powtórzyć ?
 
Dziewczyny sytuacja wyglada następująco:
Dziś rano zrobione dwa testy, żadnej kreski. Około 20 min na obu testach druga jasna kreska ale widoczna.
Jest ciąża rozumiem? Czy jeżeli od razu kreski nie widać to lepiej powtórzyć ?
A czytałaś informacje na ulotce? Z reguły nie odczytuje się wyniku po czasie, czyli po 3-5 minutach. Po tym czasie taki test się wyrzuca. Może poczekaj jeszcze i zrób znowu test za dwa dni. A kiedy termin @? Jakiej czułości były testy?
 
Straszne dużo już tych wpisów. Troszkę przeczytałam i postanowiłam też się odezwać:)
Z narzeczonym postanowiliśmy 3 miesiące temu,że w sumie możemy starać się o bejbika . Mieszkamy razem, kochamy się i planujemy przyszłość. Bardzo byśmy chcieli. Niestety nie udalo się.
Co miesiąc się staramy. Jestem 2 dni przed @. Robiłam test przedwczoraj popoludniu u wydawalo mi się,że jest tam jakiś cień. Byl to test płytowy. Wczoraj rano zrobiłam innej firmy test strumieniowy ale wyszedl negatywnie. Wiem,że to o niczym nie świadczy ale boję sie,że znowu nic z tego. Niedługo pomyśle,że coś jest ze mna albo z moim małże nie tak.
Mam jakieś objawy ale nie wiem czy pod ciążę.
-kłucie jajnika lewego. Czasami ciągnie mnie do lewej nogi/uda. Przerywalnie. Nie cały czas. Czasami mnie zakluje też prawy jajnik. A czasami podbrzusze.
-Pieczenie z lewej strony jajnika,
-Bardzo chce mi się pić. Często mam taka suchość w ustach.
-mocz oddaje częściej niż zazwyczaj.
-na piersiach jedynie widze bardziej widoczne żyły ale akurat to mam przed okresem. Raz tylko jak sie polozylam na brzuchu to mnie zapiekla lewa piers. Na tą chwilę nie bolą mnie.
-Mam jakiś napad na słodycze. Potrafię zjeść cukierki a zaraz jem batona. Tak jak właśnie wczoraj. Ledwo zjadlam zupe to już zaczelam wcinac słodycze. Zdarza się,że w ogóle nie chce mi się jeść.
-Czasami zakolata mi się w głowie. Wczoraj mialam wolny dzień. Poszlam spać po 1 w nocy ale obudziłam się po 11. Zjadlam sniadanie i zrobiłam obiad. Tak mnie zmęczenie męczył.
Nie wiem jak ja wytrzymam do dnia @. ;(
Cześć 🙂 3 miesiące starań to mało i wiem z doświadczenia, że człowiek już by chciał wiedzieć, ja sobie powtarzałam, że tylko spokój może mnie uratować 😊 ja mam wszystkie Twoje objawy przed okresem, musisz się poobserwować, bo ja myślałam, że zwariuje przez pierwsze cykle starań, widziałam same objawy, a później zrozumiałam, że mam PMS 😂
Życzę Ci jak najlepiej i oby to było to 🤞❤️
Ale jak nie to się nie łam, bo dużo par zachodzi do roku, jest to ok. 80% par😊
 
Cześć 🙂 3 miesiące starań to mało i wiem z doświadczenia, że człowiek już by chciał wiedzieć, ja sobie powtarzałam, że tylko spokój może mnie uratować 😊 ja mam wszystkie Twoje objawy przed okresem, musisz się poobserwować, bo ja myślałam, że zwariuje przez pierwsze cykle starań, widziałam same objawy, a później zrozumiałam, że mam PMS 😂
Życzę Ci jak najlepiej i oby to było to 🤞❤️
Ale jak nie to się nie łam, bo dużo par zachodzi do roku, jest to ok. 80% par😊
Hejo kochane! 😍 Jak tam dzisiaj?
U mnie jeszcze @ nie przyszła. Delikatne plamienia mam od dwóch/ trzech dni. Jutro mam @ dostać więc zobaczymy. Mąż już się w doktora bawi i mówi, że mam inne piersi niż przed okresem 😂 Bardziej chyba chce dziecko niz ja sama 😅
@Misiaczek_23 będzie dobrze! Nie stresuj się, 3 miesiące to nic jeszcze. Ja majac te objawy to mam przed okresem. 😅🥰 Ale życzę Ci aby to było to o czym myślisz.

@Ula.złota - test po 20 minutach jest nieważny. Zrób najlepiej Bete lub test z pierwszym moczem z rana.
 
Hejo kochane! 😍 Jak tam dzisiaj?
U mnie jeszcze @ nie przyszła. Delikatne plamienia mam od dwóch/ trzech dni. Jutro mam @ dostać więc zobaczymy. Mąż już się w doktora bawi i mówi, że mam inne piersi niż przed okresem 😂 Bardziej chyba chce dziecko niz ja sama 😅
@Misiaczek_23 będzie dobrze! Nie stresuj się, 3 miesiące to nic jeszcze. Ja majac te objawy to mam przed okresem. 😅🥰 Ale życzę Ci aby to było to o czym myślisz.

@Ula.złota - test po 20 minutach jest nieważny. Zrób najlepiej Bete lub test z pierwszym moczem z rana.
Witam się w 37 dc 😞 kiedy w końcu ta 🐵przyjdzie 😩
 
reklama
Hej :) u mnie dzis 28 dc do okresu 4 dni. Zrobilam wczoraj test , bo miałam imprezę urodzinową- 5 dni przed @. Zrobiłam go o 6 rano przed pracą, jednak nie zauważyłam drugiej kreski . Wrocilam domu około 14.00 i wyrzucając test zauważyłam że pojawił się blady cien drugiej kreseczki. Wiem, że test jest nieważny i na tą chwilę negatywny, bo po czasie. Powtórzę w dniu planowanego okresu. 🙃
 
Do góry