reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Bez rewelacji, ale nie planuję płakać a czy mi to wyjdzie to już inna bajka  dziękuję 💛

Podstawa to potrafić się zdystansować :) Ja żałuję, że co miesiąc nie jestem tak spokojna jak w tym cyklu. Wiem, że nie mam na co liczyć więc zero rozmyślania, doszukiwania się czegokolwiek. Szkoda, że nie potrafię się tak wyłączyć nawet wtedy gdy były starania i jest jakaś szansa 😭 Można by było żyć spokojnie i nie zwariować 😂
 
Nie planujesz zrobić test?
Robiłam wczoraj, był negatywny, dlatego dzisiaj nawet nie próbowałam robić. Jeśli nic się nie zmieni to jutro rano albo w piątek rano zrobię. Na moich testach jest napisane, że po negatywnym kolejny warto zrobić 48h po negatywnym.

Staram się nie nakręcać i nie robić kolejnych testów, mimo że je mam ;). Już dwa razy podczas starań byłam prawie pewna, że się udało i robiłam testy trzy dni z rzędu, bo to nie możliwe że nie widać nawet cienia kreski. Okres był o czasie ;). Teraz jest jakieś opóźnienie, ja jestem prawie pewna, że się nie udało i się nie nakręcam. Pierwszy raz tak mi się udało wyluzować 😎. To by była mega ironia, gdyby teraz się udało.
 
Robiłam wczoraj, był negatywny, dlatego dzisiaj nawet nie próbowałam robić. Jeśli nic się nie zmieni to jutro rano albo w piątek rano zrobię. Na moich testach jest napisane, że po negatywnym kolejny warto zrobić 48h po negatywnym.

A, okej. Jeśli o tym wcześniej wspominałaś to musiało mi umknąć :) U mojej siostry w dniu @ była biel bieli, a 2 dni później już piękne dwie kreseczki. Trzymam mocno kciuki żeby u Ciebie było identycznie ✊
 
Dziewczyny, sorki, że Wam się wtryniam w wątek, ale mam do oddania jedno opakowanie zastrzyków Neoparin (10 zastrzyków nieotwarte) dawka 0,4 ml. Może którejś się przyda? Pozdrawiam :)
 
Hmm dziwne.. A tak w ogóle jeśli się ma np dwa pęcherzyki jeden 22 drugi 25 to oznacza że tylko jeden może pęknąć? Trochę nie wyedukowana chyba jestem :)
Z wielkością to nie wiem, podobno powyżej 3cm to torbiel czynnościowa i juz nie pęknie... a moze peknac kilka, w normalnym nie stymulownaym cyklu zazwyczaj peka jeden i uwalnia komorke jajową ale moze zdarzyc sie ze i kilka
 
Ja sobie zjadłam trochę głowę zakupami🤪 ale wróciłam do domu i znowy myśli w jednym kierunku. Jeszcze 5 dni. Chociaż mam wrażenie,że się nie udało w tym cyklu. Cały czas czuje taki wewnętrzny niepokój.
 
Hej, możecie powiedzieć czy to jest możliwe by była to wczesna ciąża? 21dzień cyklu, cykle 28dni. 7dni po owulacji.
Hey, to możliwe!!!! Masz bardzo wysoki estradiol, to może być wczesna ciąża, albo przynajmniej się na nią zapowiada.
Normalnie po owu estrogeny spadają a rośnie progesteron, przed sama @ i progesteron spada.

Ty masz i wysoki progesteron i estradiol, co może wskazywać na ciążę.

Oczywiście jeśli jesteś pewna, że owu była w 14 dc, bo jeśli była później to ta analiza nie ma sensu [emoji4] no i zakładam, że nie masz nierwgulanych miesiączek i zaburzeń hormonalnych oraz nie przyjmowałaś hormonów - nie miałaś np stymulacji.
Dodaje wykresy dla porównania [emoji16] 3 mam kciuki żeby to była ciąża!

EDIT: OCZYWIŚCIE uprzedzając wszystkie komentarze....to jest takie trochę wróżenie z fusów, bo jednak każdy organizm jest inny i u każdego wahania hormonalne są jednak różne. Ale można stwierdzić, że w tym dniu cyklu estradiol powinien mieć już tendencje spadkowa. Tym sposobem MOŻNA DOMNIEMAC, że mogło, albo może właśnie dochodzić do zaplodnienia/zagnieżdżenia [emoji16]

Daj znać, jak się sprawy potoczyły, 3mam kciuki [emoji110]

1200px-MenstrualCycle_pl.svg.jpeg
menstrual-cycle-pregnancy_pol.jpeg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry