reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej, wracam jak bumerang, moja radość z [emoji3498] nie trwała długo... Poroniłam w 5 tygodniu, już powoli dociera to do mnie i mam siłę by Wam to powiedzieć, cały czas się zastanawiam czy mogłam jeszcze coś zrobić żeby się tak nie skończyło... Troszkę plamiłam prawie od początku, w czwartek zauważyłam na papierze żywą krew, lekarz kazał mi przyjechać ale na usg nie było jeszcze nic widać, przepisal luteinę i w piątek kazał zrobić betę- 8558, więc sporo a w niedzielę praktycznie od razu zaczęły lecieć wielkie skrzepy i brzuch strasznie bolał, pojechałam do szpitala i lekarz stwierdził duży krwiak i naturalne poronienie, było widać pęcherzyk ciążowy... Miałam łyzeczkowanie... Gdyby nie córeczka nie wiem czy potrafiłabym się dźwignąć, a tak wiem że muszę... Jak zwykle można na was liczyć i się wygadać, dziękuję że jesteście
Bardzo mi przykro 😔 Trzymaj się, jeszcze wszystko się kiedyś ułoży zobaczysz 🥰❤️
 
Cześć Dziewczyny 😃 Chętnie do Was dołączę, bo podczytuję Was od jakiegoś czasu. Staramy się od maja, ale pewnie z 2-3 cykle można uznać za nieproduktywne, nie trafiliśmy w owu. Na razie jestem po pierwszych badaniach: TSH 2,0, progesteron w 21dc był 16,2 i ginka stwierdziła, że z owulacja nie ma problemu. Cykle mam regularne 27–28 dni, w sumie przez jakieś 3 miesiące pokrywały mi się daty z @Gryfin, ale ostatni cykl przesunął się o 5 dni i aktualnie mam 10dc. 😊 Biorę Miovelię, od przyszłego cyklu lekarka kazała włączyć Miovelia Nac, mąż bierze Supramen. Mamy się starać dalej, jeśli się nie uda, to w kwietniu zbadamy nasienie. Pozdrawiam, Ania 😊
Cześć! No to wyprzedziłam Cię w tym cyklu o 4 dni 😁 u mnie dziś 14dc, działamy od wczoraj dopiero, ale się nie poddajemy 💪
 
reklama
Cześć dziewczyny!
U mnie 31 dc , @na jutro , czekam :) po wczorajszym negatywnym tescie trochę ochłonęłam i juz się pogodziłam, że @ bedzie :)
U mnie 22 dc (cykle 31 dni) i już bardzo chciałabym wiedzieć czy się udało czy nie :( od kilku dni czuje się dziwnie, ale wiem że na objawy ciąży za wcześnie... ciekawe jak długo wytrzymam żeby nie robić testu
 
Do góry