reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć wszystkim!
Jestem tu nowa chociaż z mężem staramy się o dzidzie od ponad dwóch lat....
Niestety nie zawsze jest tak łatwo jak mówią ;)
Czasami czuję się jakbym była w ciąży.. Ale niestety tylko urojonej :)
Teraz jeszcze czuje się tak jakby wszyscy dookoła mieli dzieci /byli w ciąży... Wcześniej tak na to nie zwracałam uwagi.
Z miesiąca na miesiąc ten temat coraz bardziej mnie dobija.
 
Cześć wszystkim!
Jestem tu nowa chociaż z mężem staramy się o dzidzie od ponad dwóch lat....
Niestety nie zawsze jest tak łatwo jak mówią ;)
Czasami czuję się jakbym była w ciąży.. Ale niestety tylko urojonej :)
Teraz jeszcze czuje się tak jakby wszyscy dookoła mieli dzieci /byli w ciąży... Wcześniej tak na to nie zwracałam uwagi.
Z miesiąca na miesiąc ten temat coraz bardziej mnie dobija.
Cześć miło, że do Nas wpadłaś ☺️ Dwa lata to już sporo prób za Wami, czy wiesz z czego może to wynikać? Robiliście z mężem badania? Rozumiem o czym mówisz, ja właśnie przed chwilą się dowiedziałam, że koleżanka z pracy jest w ciąży 🙈 ale nie mam w sobie złości czy smutku, bardzo się cieszę jej szczęściem ☺️ każdą z Nas to w końcu spotka 💛
 
Cześć miło, że do Nas wpadłaś ☺️ Dwa lata to już sporo prób za Wami, czy wiesz z czego może to wynikać? Robiliście z mężem badania? Rozumiem o czym mówisz, ja właśnie przed chwilą się dowiedziałam, że koleżanka z pracy jest w ciąży 🙈 ale nie mam w sobie złości czy smutku, bardzo się cieszę jej szczęściem ☺️ każdą z Nas to w końcu spotka 💛
U mnie niby wszystko ok na tą chwilę.
Natomiast nasienie męża - słabiutkie
Okazalo się że ma żylaki powrózka nasiennego.
Jesteśmy już kilka miesięcy po zabiegu... I cóż czekamy... Ja ogólnie chyba za bardzo się nakręcam a co za tym idzie - co miesiąc czuję zawód.

Co do ciąży pozostałych. Jest czas że daje sobie z tym radę jednak najgorszy był moment gdy dowiedziałam się że każdy z rodzenstalwa męża zostanie rodzicem (4 bobasy)
To było... Dosyć trudne.
W szczególności, że będąc tam na święta w ciągu godziny kilka razy usłyszałam "bo wy nie macie dzieci... "
 
@Justka92
Przytulam 😘
Wszędzie widzę dzieci, nawet każda reklama wydaje mi się być dla mam... muszę się z tym nauczyć żyć i więcej nadziei mieć choć to ciężkie... nie mam prawie koleżanki, znajomej bez dziecka a jak nie maja to wg mnie zaraz będą miały bo tak z niektórymi już się stało... jedna ma 3 w wieku 26 lat z czego jedno oddała (była przed18) drugie zostawiła z ojcem a trzecie bodajże z grudnia z nowym(!) trzecim już partnerem...
 
reklama
@Justka92
Przytulam 😘
Wszędzie widzę dzieci, nawet każda reklama wydaje mi się być dla mam... muszę się z tym nauczyć żyć i więcej nadziei mieć choć to ciężkie... nie mam prawie koleżanki, znajomej bez dziecka a jak nie maja to wg mnie zaraz będą miały bo tak z niektórymi już się stało... jedna ma 3 w wieku 26 lat z czego jedno oddała (była przed18) drugie zostawiła z ojcem a trzecie bodajże z grudnia z nowym(!) trzecim już partnerem...
Czasami właśnie człowiek się zastanawia jak to jest....
U mnie w okolicy jest dziewczyna która chyba miała już dwójkę dzieci, które zostały jej zabrane bo totalna patologia.
No ale tacy ludzie nie mają problemu z zajściem :)
 
Do góry