reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

...
Coś Ci powiem bo chyba Kasienka zapomniała wspomnieć. Napisała do mnie na priv i jej odpisałam na priv, to ona zaczęła rzucanie gównem w stronę zamkniętej grupy na publicznym 😊
Napisanie prawdy nazywasz rzucaniem gownem? 🤣
Twoja odpowiedz na priv nic nie wniosła, wiec co miałam tu napisać? Zapytałam Cie czy wiesz co jest grane na grupie zamkniętej, czy mnie usunięto. A Ty że nic nie wiesz na ten temat, może dlatego ze nic nie napisałam 🤦‍♀️ Serio, miałam to tu pisać? Co by to zmieniło?
I kto tu gownoburze zaczyna, sprawa ucichła a Ty dalej drążysz...
 
reklama
Napisanie prawdy nazywasz rzucaniem gownem? 🤣
Twoja odpowiedz na priv nic nie wniosła, wiec co miałam tu napisać? Zapytałam Cie czy wiesz co jest grane na grupie zamkniętej, czy mnie usunięto. A Ty że nic nie wiesz na ten temat, może dlatego ze nic nie napisałam 🤦‍♀️ Serio, miałam to tu pisać? Co by to zmieniło?
I kto tu gownoburze zaczyna, sprawa ucichła a Ty dalej drążysz...
Teraz Tu drążysz 😊 ja tylko odpisałam na zarzuty, że wyciągnięte na publiczny.
 
Napisanie prawdy nazywasz rzucaniem gownem? 🤣
Twoja odpowiedz na priv nic nie wniosła, wiec co miałam tu napisać? Zapytałam Cie czy wiesz co jest grane na grupie zamkniętej, czy mnie usunięto. A Ty że nic nie wiesz na ten temat, może dlatego ze nic nie napisałam 🤦‍♀️ Serio, miałam to tu pisać? Co by to zmieniło?
I kto tu gownoburze zaczyna, sprawa ucichła a Ty dalej drążysz...
I BTW : co miałam Ci więcej na priv odpisywać? Tłumaczyć? Napisałam, że brak udzielania się. Kropka. Dla mnie wystarczy 😊 to Ty nagle tu napisałaś, że nie warto tam dołączyć itp. Jeśli dla Ciebie prawdą jest, że nie warto to jest to dość subiektywna"prawda"😊
Życzę powodzenia i zobaczenia 2 kresek jak najszybciej ❤️
 
Staram się nie pisać na forum bo już mnie laski nawet do psychologa wysyłały... Ale mniejsza o to. Nadal będę siedzieć cichutko...

Ale teraz napisze. Słuchaj wyrzuciły cię, no trudno. Po co ci to? Teraz jeśli by cię przyjęły to przecież i tak nie będziesz się czuła komfortowo tam 😉 nie ma co drążyć, tutaj masz też grupę na której możesz pisać. Ja nawet się nie pchałam tam bo za miękka pipa jestem. Odpuść 😉
W życiu już się tam nie będę pchała, bo nie chce mieć z takimi osobami doczynienia 👍🏻 Spawa już dawno ucichła a kolejne osoby rozgrzebują.
Moze ja jestem dziwna, ale uważam ze jeśli się kogoś wyrzuca w sumie za nic po kilku godzinach to mogłaby któraś napisać na priv, słuchaj, nic nie piszesz, nie pasujesz do nas, usuwam Cię. I w porządku. Z reguły nie pcham się tam gdzie mnie nie chcą 😉
 
I BTW : co miałam Ci więcej na priv odpisywać? Tłumaczyć? Napisałam, że brak udzielania się. Kropka. Dla mnie wystarczy 😊 to Ty nagle tu napisałaś, że nie warto tam dołączyć itp. Jeśli dla Ciebie prawdą jest, że nie warto to jest to dość subiektywna opinia 😊
Życzę powodzenia i zobaczenia 2 kresek jak najszybciej ❤️
Nie, napisałaś, że MOŻE przez to że nic nie napisałam 🤷‍♀️ Wiec raczej nie Ty mnie usunelas, skoro na 100% nie jesteś pewna.
 
reklama
Matko, to ja się do gwiazd bb kompletnie nie nadaje, ledwo co daję radę cokolwiek tutaj napisać, teraz urlop to trochę swobodniej, natomiast jakbym miała być ze wszystkim na bieżąco pod utratą miejscówki w takim wyjątkowym wątku, musiałoby mnie to strasznie zaboleć. 🤦‍♀️
 
Do góry