reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Ja kilka dni miałam uczucie zapchanego nosa, boł glowy, przypominający zatoki. W miedzyczasie z neta kupiłam perfum i chciałam go wywalić bo myslałam że dupek wodę mi sprzedał, no kuźwa, ale jak chciałam zrobić aferę. Mój wrócił z pracy i zwielkim oburzeniem pokazuje jak dałam się nabrać przez neta. A ten sięśmieje, że przecież to pachnie / smierdzi [emoji23] . Daje calusa i mówi moj covidku. obrazilam się, przezcież firma będzie do kwarantanny, ja pi.... . No nic smak jeszcze miałam długo się nie cieszyłam drugiego dnia totalny brak smaku, a ten mój się śmieje z octem wypiłam wąchałam i kuźwa nic a nic, tylko to drętwienie jezyka, a tak nic, Tak miałam przez tydzień, stwierdziłam, że nie idę nażadne badanie bo mi pozamykają mnie firmy, z którymi mam kontakt (a wtedy jeszcze były gorsze obostrzenia) Mysłałam, że jak tak mam przechodzić izolujemy się tylko tu w pracy, kontakty do minimum, i tyle i w sumie nie było źle, po tygodniu zaczeło się dopiero. Gorączka max 37,5 ciężko do zbicia, czułam się cała połamana, zmęczona, cały czas bym spała, ból glowy nie do zniesienia, zaczeły się duszności przy minimalnym wysilku, ból klatki jakby się miało tony na sobie, i pobolewanie okolic serca, kąpać ledwo ledwo, z telefonem żeby w razie czego pomoc wezwać. I tak przez tydzień, dostałam stracha, dzwoniłam do lekarza, ugadaliśmy się że nie robimy testów, tylko mam brać Naproxen, brałam już acard (ale to przypadkowe zalecenie ginekologa) przy covidzie tworzą się skrzepy i dlatego tak ludzie kończą. I zalecenie że w razie czego to od razu na szpital. Po kolejnym tygodniu zaczełam wracać do siebie. Kupiłam tlen w puszce żeby przy wysiłku powdychać powietrza, a wysiłek to polegał na zamiataniu podłogi, kurde kto nie przeszedł tego nie uwierzy jaką moc to ***** ma. Bóle glowy po 2 tyg zaczeły ustępować, apo 8 tygodniach z oddychaniem było dużo lepiej, że zaczełam wychodzić, ale zrobiłam rtg bo caly czas czułam ucisk, kurde żebyście wiedzialy jaką zadyszkę przy seksie, [emoji23]ja p. jakbym maraton jakiś przebiegła, Terazod ok. 2 tygodni to mogę powiedzieć że czuję się w miarę ok. (leci mi ok 2 miesięcy już ) mam jeszcze zadyszki przy mówieniu, i przy zmianie temperatury jak wchodzę z zimnego do ciepłego (podobnie jak astma).
No to k.... Świetnie [emoji24]
 
reklama
Współczuję takich covidowych objawów. Ja tylko jeden wieczór gorączka, 3 dni ból mięśni a w czwartym dniu utrata węchu i smaku, która trwała prawie 2 tygodnie.
Moi klienci, którzy przeszli też dość mocno, trwało u nich ok2-3 tygodnie, i niektórzy to jechali do szpitala żeby pod tlen podłączyć i wtedy w mairę szybko wracali do siebie
 
No to k.... Świetnie [emoji24]
Gdyby nie brak owu normalnie bym się starała, ale bałam się że mogę mocno przechodzić i będę musiała włączyć leczenie a to nie jest wskazane dla ciąży, i miałam racje. najdziwniejsze, że w pracy nikt się nie zaraził, a mój klient który był na weselu to połowa przechodziła i niektórzy dość poważnie
 
Objawy żołądkowo jelitowe też występują przy covid, moja szefowa miała właśnie takie objawy
:D taaa dlatego we wszytski korona ankietach pytaja o biegunki:D oczywiscie ze zaznaczam ze nie bo co? Z powodu alergii pokarmowej na laktoze mam nie dostac sie do dentysy :D podczas kiedy ropien na zebie moze nawet zabic.
 
reklama
Ja mam FF i Femometer premium :)

Polecasz Femometer premium?

My pododbno przeszlismy covid lagodnie, ale chyba mi cykl popierdzielil, dziwny mam taki ten cykl, nie wiadomo jak covid wplywa na plodnosc itp, dopiero sie przytulilismy po tygodniu od zakoczenia kwarantanny..
[mention]coca [/mention] nie lubie Glow.. jeszcze dziwne powiadomienia dostaje.
 
Do góry