reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Co do wróżki to jak teraz poroniłam i leżałam któregoś dnia mąż wziął obrączkę na mój włos i dosłownie położył na brzuch potem do góry dał a ta jak zaczęła się kręcić w kółko jak na karuzeli i mówi że tam są dziewczynki. Faktycznie odebrałam wczoraj wynik z labo i potwierdził dziewczyny. Potem po zabiegu zrobił raz jeszcze to i nic a nic nie kołysała się.
Pamiętam, że nasze babcie coś takiego wróżyły 🤔🤔🤔

Identycznie jak u mnie. Wyszły po zabiegu jakieś problemy z szyjka dostałam tabletki ale bałam się, że mogę być w ciąży. Zaczęłam brać o miałam takie skutki przed @ jak metaliczny posmak w ustach. Potem śmiałyśmy się tu z dziewczynami a faktycznie na ulotce był skutek uboczny tabletek dopochwowych w postaci nudności, smaku w ustach. Ale w następnym msc już byłam w ciazy i tego ci życzę.

Czy Twój lekarz powiedział co masz zrobić z glucophage jak zajdziesz?
Nie, nic nie mówiła. Narazie mam brać potem nie mam pojęcia bo różne opinie
 
reklama
Czy któraś z Was obserwuje śluz? Jak to wygląda w całym cyklu ?
Na początku mało śluzu, im bliżej owulacji tym więcej mam go, w szczycie robi się rozciagliwy ale przejrzysty jak białko jaja, po owulacji jeszcze jakiś czas uczucie mokrego a później robi się gęsty i biały. W ciąży jak byłam to też bylo go sporo gęstego i białego.
 
I ja się witam! Miał 2020 być najlepszym rokiem w naszym życiu, ale 29.12 dowiedziałam się, że ciążą było dane nacieszyć mi się niecałe 3 tygodnie. Właśnie jestem na końcówce poronienia, oczyszczam się sama ładnie wiec jeszcze w tym miesiącu mam nadzieje, że będziemy walczyć dalej i w przyszłym będziemy testować!
 
Czy któraś z Was obserwuje śluz? Jak to wygląda w całym cyklu ?
Ja. I jeden raz mialam śluz płodny i robilam tez testy owu i pytałam gine-endo czy to możliwe ze tak krótko albo ze wgl ?
A on ze jak najbardziej i ze obserwacja to jedne z najbardziej zawodnych rzeczy, więc dalam sobie siana z temp i sluzem :p
U mnie temp to wgl skacze tam i z powrotem i nic nigdy nie pokazala sensownego 🤷🏼‍♀️
 
@Celia89 co do marnowania cyklu.. nastawilam się pozytywnie, a wyszły jakieś bakterie z tego co widzę w wiadomości od gina.. kurczę, wszystkie inne wyniki były super i trochę z mężem pokusilismy los. Mam nadzieję, że zrozumiecie.. Dzisiaj 21 dc. Dostałam tabsy dowcipne na 6 dni. Nie wiem co teraz. Brać je juz, czy czekać do okresu? A jak nie przyjdzie? Czy to może zaszkodzić jakby co? Czy bardziej brak leczenia? Eeeh, pierwszy raz w życiu mam jakieś zakażenie i w ogóle go nie czułam [emoji17]
Jeśli czujesz że zdażysz to bierz. Im szybciej tym lepiej. Wyleczysz to i bedziesz mogla sie starac. Ja bym w 21 dc brala ale dlatego ze wiem ze @ jak w zegarku przyjdzie nie wczesniej niz 27 dc. Jesli masz sie nie wyrobic i leczenie ma sie zmarnowac, zacznij kuracje w nastepnym cyklu 2-4 dni po ustąpieniu plamienia, krwawienia etc. I mysle ze bedziesz mogla sie starac, od kolejnego cyklu, chociaz warto skontrolowac sie u gina. Wiekszosc stanow zapalnych jest bezobjawowe, czasem zdarzaja sie uplawy, swiad, a tak nawet nie jestes swiadoma, no chyba ze juz naprawde zaniedbane jest paskudztwo i Ci sie rzuci na trzon lub przydadki to moze bolec. Warto zaleczyc bo wiele tych infekcji jest po prostu niebezpieczne dla dziecka, a nie leczone tez moga powodować powilklania. 6 pigulek i jestes wolna :D
 
I ja się witam! Miał 2020 być najlepszym rokiem w naszym życiu, ale 29.12 dowiedziałam się, że ciążą było dane nacieszyć mi się niecałe 3 tygodnie. Właśnie jestem na końcówce poronienia, oczyszczam się sama ładnie wiec jeszcze w tym miesiącu mam nadzieje, że będziemy walczyć dalej i w przyszłym będziemy testować!

Bardzo mi przykro, ale super, ze się nie poddajesz i optymistycznie podchodzisz do dalszych starań! [emoji123] następnym razem napewno wszystko skończy się dobrze [emoji3590]
 
I ja się witam! Miał 2020 być najlepszym rokiem w naszym życiu, ale 29.12 dowiedziałam się, że ciążą było dane nacieszyć mi się niecałe 3 tygodnie. Właśnie jestem na końcówce poronienia, oczyszczam się sama ładnie wiec jeszcze w tym miesiącu mam nadzieje, że będziemy walczyć dalej i w przyszłym będziemy testować!
Przykro mi 😥 Zawsze jest mi bardzo smutno jak czytam kolejny wpis o poronieniu 😥 Mam nadzieję że szybciutko zobaczysz dwie kreski i tym razem skończy się to szczęśliwie 🙂
 
reklama
Mam nadzieję, ze nie zaszkodzi. Gin wie, że karmię piersią, a to często idzie w parze.[emoji120] Zaraz zobaczę co tam piszą w ulotce, ale czytałam, że to po prostu jakieś globulki z "dobrymi bakteriami", żaden antybiotyk ani nic takiego. Dziękuję za pomoc [emoji3059]
aaaaaaaaaaaaaaaaaa pałeczki kwasu mlekowego etc... Ładuj i se nie załuj. Ja biore po kazdej @ doustnie, dowcipnie. Mam nadzieje ze w koncu na mnie podzialaja. Warto brac przy staraniach zeby infekcji nie zlapac, po antybiotykach itd i tp.
 
Do góry