reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Skoro skoczyła to może już być po owu [emoji39]
tyle dobrego, że to może znaczyć, że była. Jeśli w przyszłym miesiącu sytuacja się powtórzy, trzeba będzie włożyć dumę do kieszeni i przejść się do ginekologa z zza niskim progesteronem. Bo wychodzi mi, że będzie jakieś 9 dni fazy lutealnej, a plamie mam zawsze dwa, trzy dni przed @ :( W Uj mi teraz źle, bo myślałam, że wszystko ze mną w porządku.
 
reklama
Hej dziewczynki ❤️ Kto w najbliższym czasie testuje ( owu lub ciazowo)? Jakieś objawy , coś? Ja dzisiaj obudziłam się zalana potem z piskiem i okropnym bólem prawego jajnika. Jeszcze czegoś takiego nie miałam 🙀. Ogólnie jestem wytrzymała na ból. Leczę zeby bez znieczulenia, przeciwbólowych w domu, to trzeba się nastarać by znaleźć. Ja sobie ten ból wyobrażałam jak pęknięcie jajnika 😁. Wiem ze to niemożliwe, ale tak się czułam. Poprostu masakra….. dalej mnie pobolewa prawa strona. 9 dpo dzisiaj, tylko ze owu potwierdzona monitoringiem na lewym jajniku, a nie prawym ( tam to się nic nie działo). Czy miałyście coś podobnego?
 
Witajcie, po ok 2 miesięcznej przerwie. Troszkę straciłam nadzieję, do tego organizacja i wyjazd na wczasy i tak jakoś zeszło.. Jednak dziś potrzebuje Waszej pomocy. Robiłam rano test i.. Czy tu coś widać? Chodzę od okna do okna i mam mieszane uczucia.
 

Załączniki

  • IMG_20210722_075921.jpg
    IMG_20210722_075921.jpg
    411,6 KB · Wyświetleń: 145
Witajcie, po ok 2 miesięcznej przerwie. Troszkę straciłam nadzieję, do tego organizacja i wyjazd na wczasy i tak jakoś zeszło.. Jednak dziś potrzebuje Waszej pomocy. Robiłam rano test i.. Czy tu coś widać? Chodzę od okna do okna i mam mieszane uczucia.
Powtórz test. Widzę tam cień drugiej kreski ale nie ma co gdybać - trzeba powtórzyć 😘 🤞🤞
 
tyle dobrego, że to może znaczyć, że była. Jeśli w przyszłym miesiącu sytuacja się powtórzy, trzeba będzie włożyć dumę do kieszeni i przejść się do ginekologa z zza niskim progesteronem. Bo wychodzi mi, że będzie jakieś 9 dni fazy lutealnej, a plamie mam zawsze dwa, trzy dni przed @ :( W Uj mi teraz źle, bo myślałam, że wszystko ze mną w porządku.

Plamienie 2-3 dni przed @ nie musi oznaczać za niskiego proga. Ale 9-dniowa faza lutealna jest trochę krótka, warto by to z ginem przegadać.
 
reklama
12 dpo dlatego martwię się, że tylko cień. Wczoraj na noc najadłam się arbuza i może mocz był zbyt rozcieńczony bo diusialam jak szalona. Byliśmy na wczasach i zmiana klimatu itp spowodowała chyba lekkie zmiany w terminie owu więc nie do końca wiem. Z tych aktualnych obserwacji wynika 12 dzień.
 
Do góry