reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny ☺️ Ja właśnie siedzę w poczekalni po szczepieniu 😅 I trochę lipa, bo druga dawka na 24 czerwca i w sumie w tym czasie to chyba lepiej odłożyć starania...
 
Cześć dziewczyny ☺️ Ja właśnie siedzę w poczekalni po szczepieniu 😅 I trochę lipa, bo druga dawka na 24 czerwca i w sumie w tym czasie to chyba lepiej odłożyć starania...
Podbijam temat
Bo ja tez mam termin szczepienia niedlugo i sie zastanawiam czy trzeba odpuscic starania. Zapytam tez lekarza na najbliższej wizycie ale jestem tez ciekawa waszych opinii???

Trzeba by wtedy odpuscic dwa cykle alboni trzy nawet bo przez ten odstep miedzy 1 a 2 dawka..... załamka
 
Hejka kochane, melduje się ze zyje😅 wizytę u gina mam dopiero 8.06 w sumie wczesniej to nie ma po co isc ale jak wytrzymam i nie zwariuje z niepewności czy wszystko jest ok to będzie dobrze
....🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Podbijam temat
Bo ja tez mam termin szczepienia niedlugo i sie zastanawiam czy trzeba odpuscic starania. Zapytam tez lekarza na najbliższej wizycie ale jestem tez ciekawa waszych opinii???

Trzeba by wtedy odpuscic dwa cykle alboni trzy nawet bo przez ten odstep miedzy 1 a 2 dawka..... załamka
No my w maju i tak się nie staraliśmy, bo jeszcze lekarz zabronił. Liczyłam na czerwiec, ale w tej sytuacji chyba lepiej odpuścić... Zapytam jeszcze lekarza
 
reklama
Miłego dnia dziewczyny💛😉 Piszcie co u Was, ja dzis 3 dzień spóźnienia @ ciekawe ile to jeszcze potrwa 🤔
Ja ostatnio jestem strasznie roztrzepana, rano nie pojechałam do pracy, bo pomyliłam kluczyki do auta i się dziwiłam dlaczego to nie chce odpalić, myślałam, że akumulator co się okazało przed chwilą, że pomyliłam kluczyk, no masakra jakas, nie wiem czy to przez te starania tak jestem oderwana od rzeczywistości czy mam jakiś gorszy czas 😑
Może ten Twój bezowulacyjne cykl byl jednak owulacyjny i będzie z niego niespodzianka, trzymam kciuki! ✊✊
 
Do góry