reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziękuję 😊 10. Ale okres powinnam dostać od soboty do poniedziałku.
Powiem szczerze że przy biochemicznej mialam jaśniejsze. A badałam dziś progesteron wynik 36 wiwc jest okej. Przy biochemicznej miałam 17 😊
Ja dzisiaj byłam kupić testy żeby mieć jakieś w domu bo ostatnio z niedowierzania w marcu wszystkie wykorzystałam 😂 kupiłam nawet jakieś o czułości 5, ciekawe czy to w ogóle działa. Dla pewności sprawdzone 10 tez wzięłam :)
 
Ja dzisiaj byłam kupić testy żeby mieć jakieś w domu bo ostatnio z niedowierzania w marcu wszystkie wykorzystałam 😂 kupiłam nawet jakieś o czułości 5, ciekawe czy to w ogóle działa. Dla pewności sprawdzone 10 tez wzięłam :)
To mamy tak samo. Przy biochemicznej w marcu wykorzystałam 10 sikaczy, i porównywałam kreski, która mocniejsza 😅 ale każdy była slaba niestety
 
To mamy tak samo. Przy biochemicznej w marcu wykorzystałam 10 sikaczy, i porównywałam kreski, która mocniejsza 😅 ale każdy była slaba niestety
Mi na każdym wychodziły mocne kreski ale i tak poroniłam w 6 tygodniu :/ teraz chciałabym wiedzieć jak najwcześniej czy coś tam będzie czy nie ale i tak poczekam do dnia @ :) jak wytrzymam 😂
 
Właśnie wywaliłam ponad 50 zł na testy ciążowe w Rossmannie 🙈 jutro rano to chyba będę losowanie robić od którego zacząć 🤦‍♀️ w ciągu dnia gadam sama ze sobą bo z jednej strony podejrzewam że to jakoś super szybko zaczęła rozkręcać się miesiączka (zawsze plamiłam na dwa dni przed 🤷‍♀️) a z drugiej strony jest ta iskierka nadziei że to przecież za szybko na plamienia 🙄 no i wieczorem bolą mnie cycki, w ciągu dnia jakoś nieszczególnie... Chociaż to miałam na zmianę bo w jednym cyklu bolały, w innym nie. Ale sutki szczypały mnie przy dotyku tylko w ciąży i teraz też mam je takie tkliwe 🙈🙈🙈 ja wiem że każdy objaw może świadczyć o wszystkim i o niczym 🤷‍♀️ ale nadzieja umiera ostatnia 🥺
Dawaj znać!! To będziemy się jutro rano testować razem też kupiłam kilka testów także też będzie losowanie 😂😂 wszystkie o czułości 10 😂😀 za 2 dni mam urodziny to może dostanę super prezent 😀 najlepsze jest to że Ciebie chociaż sutki szczypią a mi nic nie jest ani cycki nie bola ani nic mi się nie dzieje szczególnego.
 
Mi na każdym wychodziły mocne kreski ale i tak poroniłam w 6 tygodniu :/ teraz chciałabym wiedzieć jak najwcześniej czy coś tam będzie czy nie ale i tak poczekam do dnia @ :) jak wytrzymam 😂
No niestety to się zdarza... pewnie nie wytrzymasz !!! Ja gdyby nie to progesteron podwyższony to może i bym nie zrobiła, ale musiałam wiedzieć czy palić papierosy czy od razu rzucić 😅
 
Kiedy testujesz ??
Planowałam 24.05 ale tym razem czułam ze owu była wcześniej niż normalnie wiec myśle ze pierwszy raz będę testować między 20 a 22.05 :) normalnie tydzień przed @ już zwykle wiem ze przyjdzie wiec jak będę czuć ze się zbiera to pewnie nie będę testować w ogóle :)

chce wiedzieć jak najwcześniej bo od połowy maja mamy mieć szczepienia w firmie i chciałabym wiedzieć czy się udało czy nie i skonsultować to z lekarzem jeszcze raz. Inaczej bym się nawet tym nie stresowała ale wole podjąć świadoma decyzje w razie czegoś :)
 
reklama
Dziewczyny chyba się udało, 5 dni do miesiączki 💟
Wow, nie trzeba się dopatrywać, super widać 😍🥰 gratulacje 🤩
Dawaj znać!! To będziemy się jutro rano testować razem też kupiłam kilka testów także też będzie losowanie 😂😂 wszystkie o czułości 10 😂😀 za 2 dni mam urodziny to może dostanę super prezent 😀 najlepsze jest to że Ciebie chociaż sutki szczypią a mi nic nie jest ani cycki nie bola ani nic mi się nie dzieje szczególnego.
Ja mam większość 10, ale wzięłam też 20 🙈 bo kiedyś jedna z forumowiczek pisała ze na tym mniej czułym wyszła jej kreseczka a ten super czuły nic nie pokazał. Ja im bliżej testowania tym bardziej boję się że się zawiodę 🥺☹️ ale zmieniłam też trochę nastawienie bo w pierwszej ciąży wzięłam od razu l4, pracuje w żłobku i lekarz bal się że się czymś zarażę od dzieci. Teraz nawet gdyby wyszedł pozytyw to przynajmniej do terminu miesiączki chciałabym chodzić do pracy. Przynajmniej mogę zająć wtedy czymś głowę... Mąż pracuje poza domem, przyjeżdża tyłko w środy i weekendy a ja w czterech ścianach dostaję do głowy 🙈
 
Do góry