reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Czesc :)
Dawno mnie nie było..nie mam czasu tyle nauki ze hohoho...mysłalam ze na mgr dadzą troche odsapnąc ale o czym tu mowa :p
Nie chce też tak Wam pisać o ciązy...bo wiem że dla staraczek to cięzki temat...ale napiszę czasem co tam u mnie jeśli nie macie nic przeciwko :)

Julia Ja ciągle trzymam za Cb kciuki...może właśnie ta drożność eh musisz popytać ...dla dziecka kobieta jest w stanie wiele przetrwać ;-)
Miss tyle pic? Oooo ja pije ze 2 l dziennie i to tak duzo jak na mnie bo potrafiłam kiedyś pic 1l dziennie albo i nie..a teraz troche na sile wmuszam.. :p
Jugosławia ja miałam torbiel ale po tabletkach anty...znikneła jakoś jak brałam dupka we wrześniu i mam nadzieje ze nie wróci juz ;-) szkoda ze cykl stracony ale lepiej nie ryzykować i poczekac ;-)
Aschlee mam nadzieje, że wszystkie Twoje problemy a szczególnie te z lekami pozytywnie się rozwiążą...

Kochane ciocie a to my witamy się w 14 tygodniu czyli II trymestr czas zacząć :-D
 

Załączniki

  • DSC02568.jpg
    DSC02568.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Tinuś - ladny brzusio.

Jugoslawia, - no trudno, trzeba poczejac jak torbiel jest. Lepiej by sie nic nie dzialo bo cieroienie moze byc niezle.
mi jak pekla'po clo ten pkyn sie wylal na zewnatrz i zapalenie sie wywiazalo w miednicy mniejszej.

Snieg sie trzyma i trzyma.'zimno nie, bialo jest, co troche to popruszy tylko ulice czarne.
Na obiad pizza. Ciato sama robilam. Wyszlo takie ze pizza juz gotowa miala 9cm wysokosci. Teraz to chyba zamroze reszte bo zjedliśmy zaledwie 1/4. Pewno do pracy wezne i mikrofali bede odgrzewac. Pierwszy raz mi tak ciasto wyroslo a i tyle dodatkow przygotowalam. ale byla przepyszna.
 
A jak robisz ciasto?

Ja dale pol na pol olej z woda a dokladnie ok 300 ml, 1/2 kostki drozdzy lyzeczka cukru troszke soli garsc siemka lnianego przyprawe do pizzy daje do ciasta a maki tak by byla odpowiednia konsystencja. Miekkie, usoslo mega i pyszne-
 
Miss to troche mnie zaskoczylas bo mi lacznie wziela 7 fiolek.No nic czekam "cierpliwie".Przydalo by sie cos na uspokojenie

Tinus sliczny brzusio :tak:
 
Tinus super ze sie odezwalas;-) ty jestes nadzieja nasza;-)
Wasza sytuacja byla kiepska a teraz masz dzidziusia w sobie;-)

Anula88 no musi byc;-)

Aschlee a moze badali ci wszystko co mozliwe;-)
 
Jolasia ja na taka dużą blache daje 3,5-4 szklanki mąki, sól, trochę cukru, olej i około 1/3 kostki drożdży. Przyprawy do pizzy nie daje, potem po prostu sypie na nią oregano. Robię do niej sos czosnkowy plus tysiąca wysp :) lub też tzatziki.
 
julia: optymistyczne, że po clo można zajść w ciąże :) To wystarczy, żeby była nadzieja :)

missiiss: też tak myślę, że dostanę coś na pękniecie. Relaksuj się kochana ile tylko możesz :)

lux: niezła z ciebie agentka :D Takie teksty do teściowej :D Mojej bym się bała, że zawału dostanie jak o lodziku porannym usłyszy :D:D:D Mina warta zapamiętania :D

tinuś: brzusio piękny! Jaka ty zgrabna jesteś kobieto! Ja taki brzuch mam po obiedzie :p Masz rację, że lepiej poczekać niż ryzykować, że torbiel się powiększy. Trzymaj się kochana i pisz :) Jesteś naszym promykiem, który daje nam nadzieję :)

jołasia: mi też kiedyś pękła torbiel :/ Dawno dawno temu. Ból jest okropny :/ Ja pamiętam, że miałam jeszcze mdłości i dreszcze i zimne poty :/ Nie chcę tego powtarzać. Ooo pizza. Też za mną chodziła :) Może w niedzielę zrobię.

aschlee: może tyle wzięli, żeby cię wzdłuż i wszerz przebadać :D Dobrze, dobrze. Więcej wyników to lepsza diagnostyka :)

Ja się zrelaksowałam przy świecach i uspokajającej muzyce.
Doszłam do wniosku, że bardziej niż to, że cykl zmarnowany zdenerwował mnie fakt, że nie mam kontaktu z moim lekarzem.
A jak się idzie do obcego lekarza to się nie chce wtrącać w leczenie innego i dużego pożytku z tego nie ma. Dobrze, że usg zrobił chociaż.
Muszę o to zadbać, żeby wziąć jakiś kontakt do niego.

A na poprawę humoru robię ciasto czekoladowe, które podam z gorącym sosem malinowym :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jugosława, chcesz zmienić teraz lekarza? Ha ha-ja do swojej tesciowej uwielbiam takie teksty dawać :D po prostu uwielbiam. Ona wtedy taka wściekła jest :D mówi do mnie wtedy: my ze Stachem to po cichu robiliśmy, raz dwa i już a Wy takie akcje :D
 
Do góry