reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej babeczki,

missiiss: to jakaś żenada :/ Przecież powinno się chronić nowe życie, które nie jest w stanie o siebie samo zadbać. Nie mówię, że tej starszej pani nie należy się zabieg, ale powinna go mieć i ona i ty. Zresztą, co tu mówić w naszej służbie zdrowia jest jak jest. Trąbią, że mało dzieci się rodzi, a wcale jakoś przychylni nie są, żeby pomóc... Dobrze, że posiew wyszedł dobry. Wierzę, że założą ci dzisiaj ten szew. Kciuki trzymam bardzo, bardzo mocno :)

lux: no u mnie też buro od rana. Na szczęście ciepło, ale pada.

aschlee: życzę, żeby dzisiejszy dzień nie był taki zły jak wczorajszy :)

U mnie dzisiaj 25 dc ostatni dzień z duphastonem. No jestem bardzo ciekawa czy @ przyjdzie terminowo. W sumie nie mogę się doczekać kolejnych dni płodnych. Taka przerwa co teraz miałam przez cykl bezowulacyjny to w sumie jest dobra, bo człowiek dystans łapie. Oby tylko na jeden cykl, a reszta niech będzie owu :)

Udanego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie kochane:-)


Jugoslawa kochana mi tez sie juz nic nie chce z tego zmeczenia, ale jeszcze troche i damy rade i kciuki za @, aby przyszla jak najszybciej i abys szybko zaczela nowy owulacyjny cykl ;-)



Lux brawo za Twoje zorganizowanie kochana. Ja tez lubie miec wszystko na miejscu i zorganizowane i dopiete na ostatni guzik.:-)



Moniusia ciesze sie, ze juz lepiej kochana;-)


Tinus ciesze sie, ze wszystko w porzadku, odpoczywaj kochana:tak:


Julia kciuki za zdrowie babci i tesciowej. Ja juz nie moge sie doczekac choinki, u nas w domu stana dwie, ale sztuczne, bo ja lubie jak choinki dlugo stoja:tak:


Missiiss trzymaj sie tam kochana w tym szpitalu i trzymam kciuki za szybki termin zabiegu;-)

Aja nie lubie tej pogody za oknem, masakra jakas pada, szaro, buro i ponuro jak w listopadzie a nie w grudniu. Bleee przez to mniej sie czuje atmosfere swiateczna, juz wole mroz chociaz lekki i snieg ewentualnie.
Poza tym jestem wkurzona moja praca, ale nie mam weny teraz o tym mowic ehhhh. najchetniej bym rzucila ta robote.

Milego dnia kochane:-)
 
Hej :)
Jugosławia a dobrze się czuje:) plamien wczoraj brak..lezałam od 13 i dzisiaj znowu cały dzien trochę lipa bo nic nie posprzątam;/ ale mąż jutro bd latał z mopem po całym domu ja moze w szafkach posprzątam dzisiaj...
Miss może uda się ten szew dzisiaj trzymam mocno kciuki &&&&&& a znasz juz plec? czy nie robili Ci usg w szpitalu?
Jazza u mnie tez szaro...buro..pada, mąż mnie obudzil o 9 a ja do niego czemu dzwonisz tak rano hahah myslalam ze 7 nie ma tak ciemno :p co do pracy...wierze , że uda się w koncu znaleść tą idealną ! :)
Lux &&&&& kiedy testujesz? ;-)
 
Jazza, moja teściowa nieraz się ze mnie śmieje, że to moje zorganiowanie jest takie hop do przodu heh, że wiem, już jakie obiady będą na najbliższe dni itd :D Tinus, ja mam dostać @ we wtorek i jeśli nie przyjdzie to wtedy zrobię test. Nie chcę go robić przed terminem :) super, że u Cb trochę lepiej. Jugosława-kosmici Cię porwali Kochana moja?
 
jazza: ja też nie znoszę takiej pogody :/ Chyba sobie kupię śnieg w spray'u i przystroję okna :p Może w tym nowym roku znajdzie się praca, która będzie lepsza. Udanego dnia :)

tinuś: no to się cieszę,że wszystko wróciło do normy :) Leż kochana póki możesz, korzystaj z tego, że masz możliwość :)

lux: poszłam o sypialni okno zamknąć i tak mi się nagle spać zachciało, że sobie drzemkę ucięłam :D Teściowa może po cichu trochę zazdrości twojego zorganizowania :D
 
Jugosława, oby były bardzo owulacyjne :))
Lux,
mnie też boli lewy jajnik dzisiaj ;)
jazza, eh tak to z robotą jest, ale czasem warto rzucić i się nie męczyć jak jest okazja i możliwości :))

Ja dzisiaj u fryzka byłam, zupełnie inaczej się już czuję hehe ;) w nocy śniło mi się, że miałam taki wielki test ciążowy i wyszły takie dwie grube piękne krechy, ja tą drugą kreskę całowałam haha :p byłam taka szczęśliwa.. jak się obudziłam to się popłakałam, że to sen .. szkoda, że sny się na odwrót tłumaczy :(( Choć mam dosyć dużą nadzieję, że się udało tym razem.. ehh :)

W ogóle mam zaplanowany test na 23 grudnia i zorientowałam się ostatnio, że to imieniny męża chrześnicy 3-letniej, która zmarła 3 lata temu... bardzo ją wszyscy kochaliśmy, może przyniesie nam szczęście.. to nasz Aniołek.. :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to tego samego dnia sprawdzamy :-) Miała nowotwór.. wykryli jak miała 2 latka, ale chemia ją zabiła... Nie miała już nic, ale profilaktycznie dawali i serduszko nie wytrzymało i .. przestało bić..
 
Ostatnia edycja:
Do góry