reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Lux, aby objawy były tymi objawami :)

Ja zrobiłam dziś dwa testy owu. po południu jeden i teraz drugi ten przed chwilą kreska była bardziej widoczna. Coś mi się wydaje, że jeśli będzie jakiś boom to jutro 15 dc., kiedyś miałam 15 d.c dwie grube grechy.. dziś 14 d.c., więc w razie czego działamy dziś i jutro. :)

ooooj straszna wichura :(
Chyba przez nią łapie mnie jakiś durny humor :(
 
reklama
missiiss: a co ten synek tak wariuje? Może na te wiatry co zapowiadają :) Ja też bym poszła jakby mi lekarz nie oddzwonił. Takie rzeczy nie powinny się przytrafiać :/

lux: grunt to robić tak, żeby obie strony były zadowolone, bo jak tylko jedna jest zadowolona to druga po pewnym czasie się zbuntuje i tyle. Może zauważy, że coś robiła nie tak jak powinna. Chociaż niektórzy wychodzą z założenia, że wszystko im się należy :/ &&&& za cykl :D

anula: w końcu się uda :)

aschlee: a co kupowałaś? Ciacho pewnie pyszne wyszło :D Mąż dobry wskaźnik smaku ciasta :D Smacznego :) U mnie też pogoda taka jak u ciebie.

julia: przyjemnego resetowania :) Jak dobrze płacą to czemu nie, zwłaszcza przed świętami :D

moniusia: to &&&& za wyraźne krechy :D Zarówno te na teście owu jak i te później na teście ciążowym :D Ja przez wichurę złapałam ból głowy :/

Mnie głowa pulsuje od tej wichury...Mam nadzieję, że nie będzie takiej brzydkiej pogody przez cały weekend. Też łapię jakieś dziwne humory, ale nie wiem czy to przez pogodę, czy tak ogólnie.
 
missiiss: a co ten synek tak wariuje? Może na te wiatry co zapowiadają :) Ja też bym poszła jakby mi lekarz nie oddzwonił. Takie rzeczy nie powinny się przytrafiać :/

lux: grunt to robić tak, żeby obie strony były zadowolone, bo jak tylko jedna jest zadowolona to druga po pewnym czasie się zbuntuje i tyle. Może zauważy, że coś robiła nie tak jak powinna. Chociaż niektórzy wychodzą z założenia, że wszystko im się należy :/ &&&& za cykl :D

anula: w końcu się uda :)

aschlee: a co kupowałaś? Ciacho pewnie pyszne wyszło :D Mąż dobry wskaźnik smaku ciasta :D Smacznego :) U mnie też pogoda taka jak u ciebie.

julia: przyjemnego resetowania :) Jak dobrze płacą to czemu nie, zwłaszcza przed świętami :D

moniusia: to &&&& za wyraźne krechy :D Zarówno te na teście owu jak i te później na teście ciążowym :D Ja przez wichurę złapałam ból głowy :/

Mnie głowa pulsuje od tej wichury...Mam nadzieję, że nie będzie takiej brzydkiej pogody przez cały weekend. Też łapię jakieś dziwne humory, ale nie wiem czy to przez pogodę, czy tak ogólnie.



w srode znow z nami sie zabrala i nawet dzieki nie powiedziala!!! bylam to mowic tesciowej, bo to jej siostry corka i taka jest paskudna ;/
 
Czesc wszystkim:) Nie piszę ale czytam :) bo nie wiem czy chcecie abym się udzielala staraczką nie jestem :) ale troszkę bylam więc się odezwe;-) Byłam dzisiaj na usg oczywiście stres ogromny...pęcherzyk urósł i ma 22mm a dzidziuś ma 8,5mm widziałam serduszko coś niesamowitego:-) Mdłości mnie nadal męczą plus codziennie wieczorem wymiotuje nic mi się nie chce i najlepiej mi się leży :D
Miss kochana lekarz moze rzeczywiscie ma duzo pacjentek i sie odezwie głowa do góry a jak nie to idź do niego czy do szpitala i walcz o swoje
Lux mam nadzieje ze te cycki bolą Cię na niespodzianke...mnie tez bolaly jak dotykałam ale myslalam ze to moja wyobraźnia a potem zobaczylam po jakimś tygodniu II kreseczki :-)
Julia to milego relaxu z koleżanką :) a co do dorobienia to przed świętami każda kasa się przyda po świętach też zreszta :)
Aschlee u mnie też zaczyna wiać coraz mocniej ja z lubelskiego i myslałam ze nie dotrze do mnie ;-)
Moniusia to działaj działaj :D trzymam kciuki :)
Pozdrawiam wszystkie !!:-D
 
Cala sie trzese i placze przed chwila przeprowadzilam rozmowe z ginem ktory odniosl sie do mojego uwazam grzecznego smsa: P.doktorze dla przypomnienia Emili Bien szew na szyjke po porodzie w 24tc,w 2 ciazy szew w 16 tc-od 25tc rozwarcie wewnetrzne.Prosil Pan o tel dzis by ustalic termin,a tymczasem w ogole mnie Pan nie kojarzyl.Prosze wiec o termin w miare mozliwosci na wtorek do szpitala poniewaz ostatnie dwa dni nienajlepiej sie czuje i pobolewa mnie spod ze czasem usiasc ciezko-boje sie o szyjke.Biore nospe,mg+luteina.od ostatniej wizyty minely juz 4 tygodnie.Pozdrawiam

Jak on twierdzi vyl niegrzeczny. Ze ja zadzwonilam i sie nie przedstawilam tylko powiedzialam kiedy umawiamy sie na szew co jest absurdem! Podalam imie nazwisko powiedzialam ze kazal pan dzis dzwonic wspr. Zalozenia szwu. A on w tamtej rozmowie pisalam jak mnie olal. To mu napisalam zeby w pn mogl mnie skoharzyc oczywiscie kilkakrotnie przytaczal nasza poranna rozmowe i zmienial zdanie jak ja rozpoczelam-gubil sie w zeznaniach a ja ciagle powtarzalam jak mantre co powiedzialam az w kobcu powiedzial ze byl zaganiany i nie moze pamietac wszystkich pacjentek na co mu powiedzialan wprost ze w pelni to rozumiem dlatego tydzien temu sie przypomnialam ze bede dzwonila i w jakiej spr zeby rozmowa dzisiejsza tak wlasnie nie wygladala. Na dodatek mu mowie skoro byl zaganiany mogl poprosic bym zadzwonila za dwie godZIny czy tam kiedy. On do mnie mogla pani napisac smsa a nie dzwonic z tym umowieniem sie na szew na co mu moeur ze zawsze jak mam problem to pisze zeby mial czas odpisac na spokojnie ale kazal zadzwonic wiec zrobilam jak prosil. Po czym powiedzial ze jego koledzy w ogole tel. Nie odbieraja a on jest taki dobry ze odbiera choc pacjentki dzwonia z roznymi *******ami. Wsieklam sie wszystko mowilam przez lzy... napisalam mu e tym smsie jak i w tym tydzien temu ze W MIARE MOZLIWOSCI chvialabym we wtorek zeby sie wyrobic. Na co on usilnie ciagle mi wmawial ze ja rzadam i wybieram se termin kiedy mi sie podoba jakby to byl prywatny szpital a on musi pogadac z ordynatorem zobaczyc ile miejsc bedzie i w ogole. To mu tlumacze i mowie zeby mi nie wmawial slow ktorych nie uzylam i zeby przeanalizowal po raz kolejny moja wiadomosc. A on swoje. Az w koncu sie wkurwilam i mowie mu ze "nie jestem tępą gowniara" ktira nie rozumie ze sa terminy i fundusz na zabiegi i ze skoro miesuac temu umawialismy sie ze zadzwonie i umowimy termin przyjecia od razu powinien zadzialac i znalezc mi termin i dzis podac do wiadimosci a on poprostu zapomnial. Oczywiscie sie bronil ale suma sumarum pod koniec mnie przeprosil. Zapytalam ile trwwa pobyt w szpitalu bo mowie ze na drugi dzien wyniki i posiew z szyjki i 3-4 dzien szew a on ze tak to ja mowie jakbym w sr-pt poszla to dopiero po swietach bym wyszla to mowie ze juz lepiej zaraz po swietach a ob zze nie bo za pozno ze szew juz od 15 tc mozna zakladac a pani juz w 17 tc jest. ***** sam sie nie przygotowal do tematu i mial pretensje. Nie przeprosilam go uwazam ze mam racje i kropka. Jakos w poprzedniej ciazy innt prowadzacy na jednej wizycie powiedzial ze na kolejnej dostane skierowanie i termin zglosz sie do szpitala. Po 3 tygodniach dostalan wszystkie infornacje i co mozna? -mozna ***** tylko trzeba chciec! Wiem bronie swego ale nie jestem juz taka bojdupa jak w pierwszej ciazy. I to ze jest lekarzem nie znaczy ze wszystko mu wolno bo jak se czlowiek sam nie zadba o swoje interesy to gowno bedzie mial. Skonczylo sie na tym ze dalej placze i mam skurcze z nerwow :-( sory za tasiemca musialo to zejsc ze mmie :-(
 
Missiiss kochana moja nie denerwuj sie bo Dzidzius bedzie smutny.Wazne ze wywalczylas...normalnie chlop dziwny jakis...masz racje ze bronisz swojego a on znajac Twoja historie powinien lepiej dopracowac Plan dzialania a nie ze potem siedzisz w domu i placzesz....Malo komu by nerwy nie puscily w takiej sytuacji.
 
reklama
Nigdy w zyciu bym nie pomyslala ze bede klucila sie ze swoim lekarzem. To bylo okropne uwierzcie mi :-( mam nadzieje ze przeanalizuje to co mu powiedzialam i sie przyzna do bledu bo szczerze marnie juz widze nasza wspolprace...az strach tam isc. Ale napewno nie bede sie obrazala jak dziecko. I jak bedzie potrzeba to bede walczyc o swoje zdanie. Kur... lekarze sie za boggow uwazaja... przepraszam ze ja tylko tak o sobie. Jest mi smutno ale jestem dumna z siebie ze nie podkulilam ogona. Szkoda tylko ze polowe mowilam przez placz :-(
 
Do góry