reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Jazza haha;-) dobre;-) no u mnie jeszcze z tydzien i dni plodne mam nadzieje;-)
A dzis o wiele lepiej ale czeka mnie jeszcze jedna wizyta;/
Pewnie trzeba usmiechem zaczyc dzien;-) ja dzis moze wezme zaczne malowac sciany u corki potem poskladamy meble;-)

Zouza u ciebie to juz niewiadomo moze cykl bedzie szczesliwy;-)
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy ten cykl może być bezowulacyjny? Wiem, że mam straszne górki i pagórki w swoim wykresie, być może to też wina termometru z jednym miejscem po przecinku, ale żadnego skoku wskazującego na ovu, albo pozytywnego testu... :(


 
Może dopiero będziesz mieć owu. Jak długie masz cykle? To pierwszy gdzie mierzysz temp? Polecam kupić termometr dokładniejszy, u mnie też duże skoki były. Zmieniłam termometr i wykres od razu lepiej wygląda.
 
Hej,

jazza: dobry patent "dużo bzykania mało gadania" :D Mnie też się zbliżają dni płodne (a przynajmniej z założenia powinny być), więc też zastosuję :D Hyhyhyhy! No chyba, że nie zobaczymy pęcherzyka :( No nic zobaczymy w czwartek.

julia: mam nadzieję, że kolejna wizyta u dentysty będzie trochę mniej bolesna niż ostatnia.

Mój TŻ dzisiaj rano do mnie "a ty umiesz zupę cebulową robić? " i to był początek. No jak to ja? Ja nie umiem? Pewnie, że umiem :D
Tak więc czeka mnie dzisiaj obieranie dużej ilości cebuli i zrobienie zupy krem :D A mogłam powiedzieć, że nie potrafię :p
Buehehehe...
 
reklama
Do góry