reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Zouza może masz jakieś paranormalne objawy jeszcze przed zagnieżdżeniem? Może kropek szuka sobie miejsca? :)

M odkurza. Aż się uszczypłam. Dzień kobiet dzisiaj czy co?
 
reklama
Az tak to chyba by mnie w czache nie łypał :-D

Na ogol 1-2 takie bole glowy mam tydzien przed @ a tu generalnie jeszcze 2 tyg ..

Mam nadzieje ze jutro przejdzie
 
Jak to kropek to urwis od początku ;) Mam nadzieję że jutri ci przejdzie. Jak idzie ci czekanie na nieprzyjście @? Mi na razie czas leci szybko. I dobrze. Jutro 5 dpo. Mam sporo dk zrobienia przed halloween więc tydzirń szybko zleci.

Jula &&& za szybkie przyjście i jeszcze szybsze pójście @.

Blair albo twój facet się boi albo coś z nim nie teges. Musisz z nim porozmawiać w końcu.
 
Na wykresie jeszcze owu nie wyznaczona ale mysle ze w czw/pt byla. Ma razie nie mysle - jutro lekarz, moze sie jakies L4 przyplacze :-D w piatek progesteron takze mysle ze szybko pojdzie ..

A jak nie teraz to kolejny mies staran :p
 
Anula mam 15-dniową fazę l i testuje 7.11 w dniu @. Chyba że będę miała jakieś tam podejrzenia (takie realne a nie stworzone przez głowę) to może wcześniej.
 
reklama
Zakupy w miare udane :-)
Ukochany nawet zabral mnie do BabiesRus by popatrzec na lozeczka takie oczy zrobilam :eek: powiedzial ze tak sie chce rozgladnac na ceny
Do tego namawia mnie bym test juz zrobila :what:
Co o tym myslec
 
Do góry