reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif


II kreseczki,termin:

LISTOPAD 2014
MotylkowaOna , Iwo , Mychunia (7cykl)

GRUDZIEŃ 2014 Anula1988 ewelina_shn

LUTY 2015 AsiaSzw (11 cykl)

MARZEC 2015 rurka (1 cykl) KasikP (4 cykl) Kasikz (12cykl)

KWIECIEŃ 2015 Tabasia (1 cykl) Babydust (2 cykl) susel (16cykl)

MAJ 2015 AnnaMaria (2 cykl)

CZERWIEC 2015 Missiiss1301 (24 cykl)

majdaczek14
[*] aniołek 9tc

Starające się: 10


PAŹDZIERNIK

Blair87 - @ 27.10
julia0903 - @ 31.10
Ania-Belfast - @ 31.10

LISTOPAD
melka19 - @ 07.11
zouza - @ 06.11
Kornelia - @ 07.11
wątpliwosci3 - @ 15.11
Jazza - @ 17.11
Anula88 - @
Hanaśmietana - 23.11



POCZEKALNIA
jołasia
, malena100
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Szybkie sprawozdanie:
G miał racje chyba powinnam sie leczyć... Zrobiłam dzis dwa testy i sa cienie znów nie do uchwycenia, fakt ze pokazały sie od razu i niewiele ale to niewiele wyraźniejsze od wczorajszych, ale zrobiłam jeszcze check&go bo mi z kiedys został jeden i cos tam widać pod katem...
Mysle ze te testy z Allegro mogą byc jakies walniete, przecież jak dwa dni temu wyszedł pierwszy bladzioch to dzis powinien byc juz mocny...
(.)(.) bola, trochę mnie mdli, mam zgagę i śpię, ale mysle ze to moze byc skutek luteiny...
W każdym razie ja sie juz pożegnałam z moim marzeniem w tym cyklu... Jeszcze jutro sie pewnie okaże ze beta <1 :/


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Witam sie;-)

Blair i jak dzis tez testowalas?;-)

Miss i jak sie czujesz? Wypoczywasz?

Zouza nadal tak glowa cie boli?

My pomarzyc moglismy zeby dluzej pospac hehe;-) corks obudzila sie planowo o 7 czyli dzis o 6 hehe

Co tam dziewczyny u Was?

My dzis na cmentsrz jedziemy posprzatac grob
 
Nie wiem czy cos zobaczycie... To najlepsze jakie udało mi sie uchwycić...

ImageUploadedByTapatalk1414311074.763442.jpg


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 

Załączniki

  • ImageUploadedByTapatalk1414311074.763442.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1414311074.763442.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 65
Blair kurcze no ale z ciebie pesymistka. To nie zawsze jest tak że z dnia na dzień będą ciemniały proporcjonalnie. Nawet najbledszy bladzioch skądś się przecież bierze. Co innego może oznaczać jeśli nie ciążę. Czekamy jutro na piękną betę.
 
Blair, czemu od razu wszystko skreslasz??? :/

Julia, dzis mniej ale wciaz ćmi. Do tego obudzilam sie z bólem pleców. Nigdy nie wiem czy to plecy czy nerki ale ciezko sie nawet w nocy obrócić.

Poza tym gardlo mnie pobolewa i jestem słaba ..
 
reklama
Do góry